Haber Detayı
31 Ağustos 2018 - Cuma 14:54
 
Teşekkürler İbrahim Karaosmanoğlu!
Gebzespor için harekete geçerek transfer tahtasını açan kent dinamikleri, mor beyazlı kulüp üzerindeki enkazı kaldırarak tarihi bir adım atarken bu önemli adımın baş mimarlarından biri de hiç kuşkusuz Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu oldu. Gebzespor’a zor gününde kucak açan Karaosmanoğlu, mor beyazlı kulübe 500 Bin TL’lik maddi destek sundu.
Spor Haberi
Teşekkürler İbrahim Karaosmanoğlu!

MURAT AYDIN DUYARSIZ KALMADI

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Murat Aydın’ın önemli girişimleri ve katkıları sonucunda harekete geçen Karaosmanoğlu’nun yanı sıra, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker 350 Bin TL, Gebzespor Onursal Başkanı İlker Çakır 300 Bin TL, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler 30 Bin TL, TÜMSİAD Gebze Şubesi Başkanvekili Fehmi Okuyucu 30 Bin TL ve geriye kalan 90 Bin TL de Gebzeli işadamları, esnaf, vatandaşlar ve taraftarlar tarafından toplandı.

BAŞKAN SIR’DAN TEŞEKKÜR

1 Milyon 300 Bin TL’yi toplayarak transfer yasağını açan Gebzespor’da Kulüp Başkanı Abbas Sır yaptığı açıklamada, ‘’Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Karaosmanoğlu olmak üzere, kulübümüzün önünün açılmasında emekleri ve katkısı olan tüm devlet büyükleri ve kent protokolümüze Gebzespor camiası adına teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz’’dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teşekkürler, İbrahim, Karaosmanoğlu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı