Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 18:15
 
“Teşkilatımız gözbebeğimizdir”
AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın katılımları ile gerçekleştirdi. Başkan Bıyık, “Teşkilatımız bizim gözbebeğimizdir” dedi.
Darıca Haberi
“Teşkilatımız gözbebeğimizdir”

AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da katılım sağladı. Toplantıda konuşan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, “AK Parti teşkilatları olarak birliği beraberliğin selameti için her şeyi yapacağız. Hükümetimizin de sorunları çözeceğine inancımız tamdır. Ülkemizin tek gerçeğinin AK Parti iktidarı olduğunu ve AK Parti’nin de en iyi çalışmayı yapacağına inanıyoruz. Biz de Darıca Teşkilatı olarak halkımızla iç içe siyaset yapacağız.  Darıcamızda sivil toplum kuruluşlarımızın sayısı oldukça fazla. AK Parti olarak derneklerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla istişare içinde olacağız, vatandaşlarımızı dinleyeceğiz. Sorun ve taleplere çözüm önerileri sunacağız. Vatandaşlarımızlar birlikte 2023 hedeflerimize yürüyeceğiz” diye konuştu.

DARICA İÇİN CANLA BAŞLA

Başkan Acay’ın ardından konuşan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,  “AK Parti Darıca İlçe Başkanlığımızın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılarak İlçe Başkanımız Ufuk Acay’ın şahsında tüm teşkilatçı kardeşlerimizle hasret giderdik. İlçe başkanlığı görevi yapmış olduğum 9 yıllık süre boyunca bu teşkilatın tozunu yutmuş bir belediye başkanı olarak teşkilatlarımıza her zaman önem verip birlikte uyum içinde darıca için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Teşkilatımız, gözbebeğimizdir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı