Haber Detayı
28 Mayıs 2017 - Pazar 00:41
 
TFF'DEN FLAŞ KARAR
Recep Tayyip Erdoğan’ın, ‘Arena’ kelimesini stadyum isimlerinden çıkarılması yönünde talimat verdiğini açıklamasının ardından Galatasaray yönetimi, Türk Telekom Arena’nın adının "Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu" olarak değiştirmişti. Beşiktaş'ın maçlarını oynadığı Vodafone Arena'nın adını ise resmi bir açıklama olmamasına rağmen Türkiye Futbol Federasyonu 'Vodafone Stadyumu' olarak değiştirdi.
Spor Haberi
TFF'DEN FLAŞ KARAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, ‘Arena’ kelimesini stadyum isimlerinden çıkarılması yönünde talimat verdiğini açıklamasının ardından, dikkat çeken gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 

Bu doğrultuda  Galatasaray yönetimi, Türk Telekom Arena’nın adının "Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu" olarak değiştirildiğini açıkladı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinde ortaya çıkan bir ayrıntı da gözlerden kaçmadı.

TFF’nin internet sitesinde, 34. haftada Beşiktaş’ın iç sahada Osmanlıspor ile oynayacağı maç öncesi stadının adı Vodafone Stadyumu olarak değiştirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TFF'DEN, FLAŞ, KARAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı