Haber Detayı
30 Mart 2017 - Perşembe 14:25
 
THY'den yolcularına modern yenilik
ABD ve İngiltere’nin güvenlik bahanesiyle getirdiği elektronik cihaz yasağına karşı ücretsiz internet hizmeti başlatan THY, şimdi ise kıtalararası seferlerinde ekonomi sınıfı yolcuları için modern kulaklık imkanı sunuyor.
- Haberi
THY'den yolcularına modern yenilik

Türk Hava Yolları (), kıtalararası seferlerinde ekonomi sınıfı yolcuları için özel kulaklık imkanı sundu.

THY Basın Müşavirliği açıklamasına göre, yolcu memnuniyetini ve uçuş konforunu sürekli artırmayı hedefleyen havayolu şirketinin, kıtalararası uçuşlarının ekonomi sınıfında yolcularına yeni model kulaklıklar veriyor.

Tüm Amerika seferlerinde bugünden itibaren yolcuların kullanımına sunulan kulaklıklar, mayıs itibariyle THY'nin tüm kıtalararası uçuşlarının ekonomi sınıfında müşterileriyle buluşacak.

Uzun uçuş saatlerine göre özel tasarlanmış, yüksek ergonomi ve ses kalitesine sahip kulak üstü (headset) kulaklıklar, ödüllü uçak içi eğlendirici sistemlerle birlikte yolculara daha konforlu bir uçuş deneyimi sunuyor.

Yolcular, THY'nin uçak içi eğlendirici sistemi Planet'in sunduğu binlerce saat müzik ve film deneyiminden, konforlu ve çok daha kaliteli ses düzeyine sahip yeni nesil kulaklıklarla yararlanıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: THY'den, yolcularına, modern, yenilik,
Yorumlar
Haber Yazılımı