Haber Detayı
19 Nisan 2018 - Perşembe 11:30
 
Toltar Esnafı Boş Bırakmıyor
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe esnaflarını ziyaret etti.
 
 
 
Dilovası Haberi


Ziyaret sırasında esnaflarla sohbet eden Başkan Toltar, Dilovası Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ve projelerle ilgili bilgi vererek, Dilovası’nı daha yaşanır ve modern bir kent haline getirebilmek için çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi. Esnaf ziyareti sırasında karşılaştığı vatandaşların da elini sıkarak merhabalaşan Başkan Toltar, onlarında sorunlarını ve isteklerini dinlemeyi ihmal etmedi.

Fırsat buldukça esnaf ziyareti gerçekleştirdiklerini, bu ziyaretler yoluyla esnafların sorunlarını ve isteklerini daha yakından dinleme imkânı yakaladığını belirten Başkan Toltar, “Esnafımız İlçemizin göz bebeğidir. Esnafın büyüyüp gelişmesi ekonomik sıkıntılarından arınması, yaptığı işi severek ve isteyerek yapması, Dilovası’nın büyüyüp gelişmesi ve sıkıntılarını çözmesi anlamına gelir. Küçük ve orta ölçekli esnaf Dilovası’nda önemli bir istihdam alanı oluşturmaktadır. Buda yaşadığımız kentin ekonomisine ciddi katkı demektir. İlçemizin gelişmesinde esnafımızın çok büyük rolü vardır” diye belirtti.

Başkan Toltar’ın ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Dilovası esnafı Başkan Toltar’a istek ve sorunlarını iletti.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Toltar, Esnafı, Boş, Bırakmıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı