Haber Detayı
24 Haziran 2015 - Çarşamba 17:42
 
Topçular kavşağı Köşker’in takibinde
Gebze Belediyesi’nin önemli projeleri arasında yer alan ve Beylikbağı ile İstasyon’u birbirine bağlayacak olan Topçular Köprülü kavşağında incelemelerde bulunan Başkan Köşker, projenin eylül ayında tamamlanarak hizmete girmesinin hedeflendiğini söyledi
Gebze Haberi
Topçular kavşağı Köşker’in takibinde

ÇALIŞMALAR TAM GAZ!
Topçular köprülü kavşağında çalışmalar tam gaz! Gebze Belediyesi tarafından yapımına başlana Topçular Köprülü kavşağı inşaatında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. İhale ve Karayollarından ilgili izinlerin alınmasının ardından ilk kazmanın vurulduğu Topçular kavşağının köprü ayakları imalatında önemli aşamalar kaydedildi. Çalışmaları yakından takip eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, inşaat alanında incelemelerde bulundu.
İKİ YAKAYI BAĞLAYACAK
Müteahhit firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Köşker, projenin detayları hakkında da ilgili talimatlarını inşaat alanında verdi. Topçular Köprülü kavşağı projesinin iki yakayı, Beylikbağı ile İstasyon mahallesini birbirine bağlayacak önemli bir çalışma olduğunu vurgulayan Başkan Köşker, “Hava muhalefetine rağmen projemizde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Proje kapsamında d-100’ü üste alıyoruz. Altta ise iki yakayı birbirine bağlıyoruz.
YAN YOLLAR TEK YÖN
Kuzey ve güney yan yollarda trafiği tek yönlü vererek akış hızı daha da rahatlayacak. Gebzeli hemşerilerimize çalışmalarımız boyunca gösterdiği teveccühten ötürü teşekkür ediyorum. Eylül ayında bitirerek hizmete açmayı hedeflediğimiz projemizde emeği geçen tüm çalışanlarımıza da gayretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Kolaylıklar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Editör: Yağmur SIR
Etiketler: Topçular, kavşağı, Köşker’in, takibinde, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı