Haber Detayı
18 Haziran 2018 - Pazartesi 21:42
 
Törk Bayram Dinlemedi
Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı, seçim çalışmalarına Ramazan Bayramı’nda da bayram demeden, tatil demeden, ara vermeden çalışmaya devam etti.
Darıca Haberi
Törk Bayram Dinlemedi

CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, bayramın birinci günü Trabzon Şalpazarlılar Kabasakal Köyü Derneği ile Trabzon Şalpazarlılar İl Derneği geleneksel keşkek ikramında Trabzonlular ile biraraya geldi. Ardından Darıca Çınaraltı Meydanı’nda geleneksel kent bayramlaşması programında vatandaşla bayramlaştı. Günü CHP Darıca ilçe binasında ve Gebze Kent Meydanı’nda ilçe örgütleri bayramlaşma programı ile tamamlayan Törk “Hep birlikte güzel bir gelecek için yola çıktık, çalışmalarımıza başladık. Halkın yoğun bir ilgisi var bize karşı, ilgi ile karşılıyorlar. Halkımız “artık tamam” diyor değişim istiyor. Birlik ve beraberliği bizim sağlayacağımızı biliyorlar. Çünkü Türkiye’nin birleştirici gücü Cumhuriyet Halk Partisi’dir” dedi.

İTTİFAK PARTİLERİ İLE GÖRÜŞTÜ
Bayramın ikinci günü Saadet Partisi ve İYİ Parti’yi ziyaret eden Yakup Törk, İttifak partileri ile süreci değerlendirerek son hafta yapılacak çalışmalar için görüş alışverişinde bulundu. Programa Ardahan Karakale Köyü Derneği pikniğine katılarak devam eden Ardahanlılar ile bayramlaşan Törk, taziye ziyaretleri ve düğün programları ile günü noktaladı.

İKTİDARIN AYAK SESLERİ İNCE İNCE GELİYOR
Bayramın üçüncü günü sabah börek salonu açılışı yaparak programlara erken başlayan Törk Ardahan Hanak Geç Köyü pikniği ve Darıca Cemevi pikniği ile devam etti. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Gebze’de katılacağı miting öncesi ve sonrası nişan, düğün ve piknik davetleri ile yoğun bir günü sonlandıran Törk, 1 açılış, 1 miting, 2 piknik, 8 düğün davetine katılarak rekor kırdı. Bayram demeden, tatil demeden çalıştıklarını belirten İlçe Başkanı Törk, “İktidarın ayak sesleri ince ince geliyor. Bayram demeden, tatil demeden çalışıyoruz. Cumhurbaşkanlığında Muharrem İnce, Milletvekili seçimde de CHP açık ara iktidar partisine fark atacak.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Törk, Bayram, Dinlemedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı