Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 10:10
 
Törk, Darıca’yı Değiştirecek!
CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, dün düzenlediği ‘Kampanya Açılış’ programı ile seçim startını verdi. Açılış programında konuşan CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, “Darıca’da sevgi ve elbirliğiyle bir değişim olacak.” dedi.
Darıca Haberi
Törk, Darıca’yı Değiştirecek!

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, dün düzenlediği ‘Kampanya Açılış’ programı ile seçim startını verdi. Kazım Karabekir Mahallesi Battal Gazi Caddesi Minare Sokak’ta düzenlenen programa CHP il kadın kolları başkanı Songül Kaya, il gençlik kolları başkanı Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım, Gebze ilçe başkanı Musa Yılmaz, CHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları Keramettin Gençtürk, Fahri Örengül, CHP Gebze Belediye Başkan aday adayı Recep Dursun il ve ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı. Programda ilk olarak CHP Darıca İlçe Başkanı Gürel Yıldırım, “CHP Darıca belediye başkan adayı miting kampanyamıza hoş geldiniz. Burada sarı saçlı mavi gözlü bir dev görüyorum. Onun yaktığı cumhuriyet meşalesi sayesinde bugün bu meydanlardayız. CHP ilçe örgütü olarak hizmete sevdalı bir aday olan Yakup Törk, Darıca’da değişiminin başlayacağını buradan müjdelemek isterim.” dedi.

 

 

DARICA’DA DEĞİŞİM ZAMANI

CHP’li Gürel Yıldırım’ın ardından CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk konuşarak, “Darıca doğduğum mahallenin güzel insanları. 3 gün önce iş kazasında kaybettiğimiz Mehmet Sıddık Canpolat’a Allahtan rahmet diliyorum. Bu iş kazalarının bir daha yaşanmamasını diliyorum. Burada doğdum büyüdüm. 10 yıllık hayalimin gerçekleşmesine 4 ayımız kaldı. Darıca’yı yönetmek için sizden yetki almak için bir başlangıç yaptık. Bugün burada bize destek vermeye gelen herkese teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta kadar bu mesele artık Darıca’nın iyi yönetilmesi yönetilmemesi meselesidir. Darıca’da artık bir değişim zamanı geldi. Bu değişim ben sadece sembol ismiyim.

 

 

VATANDAŞIN GÖNLÜNE GİRECEĞİZ

Artık Darıca’nın yönetilemediğini görüyoruz. Bu mesele artık Darıca’nın kaderini değiştirme meselesidir. Gençlerin sokağa çıktıkları gençlik merkezleri, kadın merkezleri ile ücretsiz çocuk kreşleri okula hazırlanacak. Sadece yol su yapmayacağız. Vatandaşın gönlüne gireceğiz. 31 Mart’ta sonra siz nasıl bir Darıca istiyorsanız öyle bir Darıca yaratacağız. Gönül rahatlığıyla herkesin bu emaneti verip takipçisi olmasını istiyoruz. Çıktığımız yol zor bir yol. Bu dava yeninden umutları yeşertecek. 4 ay boyunca ciddi bir desteğe ihtiyacımız var. Darıca’nın 130 trilyon borcu var. Bu borcu da ödeyeceğiz ve ciddi yatırımlar yapacağız. Ailemle çevremle sizinle birlikte Darıca’yı yönetmeye talibim. Kampanyamızın bir dili var. Değişim şart. Bu değişimin adı sevgi ve el birliğiyle olacak. Bu kent iyi yönetilmiyor. Hiç kimseyi ayırmadan sevgi ile bu işi başaracağız. Gün siyasi tartışmaları tartılma günü değil. Sevgi ile Darıca’yı değiştirme günü. 121 gün sonra Darıca yeniden bahara kavuşacak. Kazım Karabekir Mahallesi için kapalı spor salonu kazandıracağız. Darıca’da yaşayan herkesten destek ve oy istiyoruz. Bir Darıca’lı kardeşinize yönetme mührüm vermiş olacaksınız.” diye konuştu.

KÜBRA AKABALI

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Törk,, Darıca’yı, Değiştirecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı