Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 20:06
 
Törk Şaşırdı Kaldı
Pazar günü gerçekleşecek olan Parti Meclisi Seçmleri için Ankara'ya giden Darıca CHP İlçe Başkanı Yakup Törk, Başkent'e ayak basyığı saatlerde ilginç bir olayla karşılaştı.
 
 
 
Darıca Haberi


CHP Parti Meclisi Adayı olan Yakup Törk, pazar günü yapılacak seçimler öncesinde bugün Ankara'ya hareket etti. Başkent'e ülke genelindeki kurultay delegeleri ile görüşme trafiği yaşayan ve CHP Genel Merkezine yakın bir noktada çay molası veren Yakup Törk hareketli satler yaşlamaya devam etti.CHP Genel Merkezi önünde otomobiliyle gelen Heykeltıraş Ragıp Çiçen, kendini yakmaya çalıştı. "Kemal Kılıçdaroğlu buraya gelmezse kendimi yakarım" diye bağırmaya başlayan heykeltraşın bir anlık dalgınlığından yararlanan görevliler, üzerine atlayarak kendisini etkisiz hale getirdi.

KENDİNİ YAKMAYA ÇALIŞTI

CHP Genel Merkezi önünde bugün hareketli dakikalar yaşandı. Heykeltıraş Ragip Çiçen, içi tiner, benzin ve tüp dolu olan otomobili ile CHP Genel Merkezi önüne geldi.Hızla arabadan inen Çiçen, yanında getirdiği çaputları tutuşturdu. Olay yerinde hazır bekleyen polisler, duruma hemen müdahale etti ve çaputları söndürdü.Çiçen, daha sonra arabanın içinde bulunan tineri üzerine döküp, “Kemal Kılıçdaroğlu buraya gelmezse kendimi yakarım” diye bağırmaya başladı.Yaşadığı olayları bağıra bağıra anlatan Çiçen, polisleri yaklaşmamaları için sık sık uyardı. Etraftaki vatandaşlar ise olayı şaşkınlık içerisinde izledi. Çiçen'in bir anlık dalgınlığından yararlanan görevliler, üzerine atlayarak kendisini etkisiz hale getirdi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Bu sırada trafik ekipleri caddeyi çift taraflı trafiğe kapattı. Polis ekipleri Çiçen'e kelepçe takarak güvenlik kulübesi içine aldı. Çiçen'in elbiseleri tiner içinde kaldığı için üstündeki kıyafetler çıkartılıp, ambulans ve itfaiyeye haber verildi.Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri heykeltıraş Çiçen'i hastaneye kaldırırken, itfaiye ekipleri de araba üzerinde incelemelerde bulundu. Polis olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Törk, Şaşırdı, Kaldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı