Haber Detayı
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 14:11
 
TÜBİTAK başvurusu için son 3 gün
TÜBİTAK bünyesinde istihdam edilmek üzere yaklaşık olarak 1 ay önce Uzman, Uzman Yardımcısı alım ilanına çıkan TÜBİTAK başvuruları için son 3 gün kaldı
Gebze Haberi
TÜBİTAK başvurusu için son 3 gün

Kurum ve kuruluşlarında bünyesinde istihdam edilmekle mükellef olan uzman ve uzman yardımcılığı kadrolarında görevlendirilmek üzere her gün yüz binlerce vatandaş, uzman yardımcılığı ile ilgili istihdam ilanlarını takip etmeye devam ediyor. İlgili uzmanlık ile ilgili olarak yayımlanan son ilanlardan birisi olan Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından yayımlanan uzman yardımcılığı ilanına başvuruların gün geçtikçe artması ile birlikte, hala adayların başvuru yapmalarının mümkün olduğu son tarihler de ilan edildi.

CUMA GÜNÜ SON

TÜBİTAK uzman yardımcısı alım ilanında yer alan bilgilere göre başvuru yapmak isteyen adayların en geç 2 Ağustos 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerektiği ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu. TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi üzerinden gerçekleştirilmesi gereken süreç için adayların iletişim kurabilecekleri adresler ise; Dr. Zeki Acar Cad. No:1 41470 Gebze/KOCAELİ E-Posta: mam.ik@tubitak.gov.tr Telefon: 0262 677 21 72 - 0262 677 21 74 şeklinde ilan edildi. Başvuru yapacak olan adayların son 3 gün içerisinde şahsen ve online sistemde kayıtlı olarak başvurularını tamamlamaları gerektiği açıklandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜBİTAK, başvurusu, için, son, 3, gün, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı