Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 08:57
 
TÜBİTAK koruma memuru alacak!
Gebze Haberi
TÜBİTAK koruma memuru alacak!

30 Eylül 2019 tarihi itibari ile Resmi Gazetede ve Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere memur alımı yapılacağı belirtildi.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı memur alım ilanına başvuru yapacak adaylardan bazı nitelikler aranıyor. Bu kapsamda adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile bağlantısı olmamak, En az iki yıl Özel Güvenlik görevlisi görevinde çalışmış olmak ve bunu belgelemek, En az Ön Lisans mezunu olmak, Silahlı özel Güvenlik kartına sahip olmak, Son başvuru tarihi itibari ile 28 yaşını bitirmemiş olmak şartları aranacak. Ayrıca alımlar, Kocaeli ili Marmara Araştırma merkezine yapılacak olup adayların Kocaeli Gebze veya Darıca ilçelerinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Başvuru süreci ilanın İŞKUR üzerinde yayımlanmasının ardından başladı. Başvuruların en geç 5 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda adaylar başvurularını en geç 04 Ekim 2019 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu üzerinden elektronik ortamda başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜBİTAK, koruma, memuru, alacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı