Haber Detayı
18 Aralık 2016 - Pazar 10:49
 
Tüm programlar iptal
İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok, 23 Aralık Cuma günü yapılacak olan odanın 62’nci kuruluş yıl dönümünü yaşanan terör olayları sebebiyle iptal ettiğini açıkladı
Kocaeli Haberi
Tüm programlar iptal

Türkiye genelinde 26 şube ve 122 temsilciliği olan aynı zamanda 110 binin üzerinde üyesi olan İnşaat Mühendisleri Odası'nın Kocaeli Şubesi tarafından 23 Aralık'ta yapılması planlanan "Meslekte Onur Gecesi" iptal edildi.

Sanatçı Mustafa Keser’in de katılacağı gecenin son günlerde yaşanan hain terör saldırıları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini duyuran  İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, "Ülkemize yönelik bu tür hain terör saldırılarının gerçekleştirildiği bir süreçte böyle bir etkinliği yapmamız mümkün değildi. Şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum. Ülkemizin kardeşçe yaşama arzusunu hedef alan bu tür hain saldırıları bir kez daha lanetliyor, hayatlarını kaybeden kahraman askerlerimize, güvenlik güçlerimize ve masum vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyoruz. Dualarımızın ve yüreklerimizin onlarla birlikte olduğunun bilinmesini de isteriz. Ülkemizde ve dünyamızda devam eden terör zulmüne karşı kalıcı barış ve kardeşlik diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tüm, programlar, iptal,
Yorumlar
Haber Yazılımı