Haber Detayı
07 Şubat 2018 - Çarşamba 11:32
 
TÜMSİAD, SEKTÖREL TOPLANTILAR YAPACAK!
TÜMSİAD Gebze’den Kocaeli Şubesi’ne Ziyaret
 
 
 
Gebze Haberi


Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri TÜMSİAD Kocaeli Şubesi’ne ziyarette bulundu. Ziyarette TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, Başkan Vekili Fehmi Okuyucu, Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Akıncı, Yönetim Kurulu Üyesi Seyfettin Işık ve Şube Genel Sekreteri Önder Arslan yer aldı.

Her iki Şube yönetim kurulu üyeleri arasında tanışma ve diyalog şeklinde geçen ziyarette TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı olarak seçilen Abdulkadir Yılmaz’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Korkmaz,  yakın şubeler arasında iletişimin artırılması, ticaret fırsatlarının birlikte değerlendirilmesi, karşılıklı sektör analizleri yapılması ve bu sektörlerin bir araya getirilmesinin önemini anlattı.

TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz, TÜMSİAD Gebze Şubesi tarafından derneklerinin ziyaret edilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Yakın şubeler arasında sektörel toplantıların yapılmasına başlanması için önümüzdeki günlerde çalışmalara başlamak istediklerini ifade etti.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: TÜMSİAD,, SEKTÖREL, TOPLANTILAR, YAPACAK!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı