Haber Detayı
26 Mayıs 2017 - Cuma 21:11
 
Turan, "Manevi ferahlığın tüm dünyayı kapladığı ay"
Gebze Polisini Destekleme Derneği ve Gebze Kuyumcular Derneği Başkanı Yıldıray Turan Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Gebze Haberi
Turan,

Turan, Ramazan Ayı vesilesiyle yayımladığı mesajda, Ramazan ayının yardımlaşma ve dayanışmanın yoğunluk kazandığı, manevi ferahlığın tüm dünyayı kapladığı, feyiz, bereket, af ve mağfiretlerle dolu bir ay olduğunu söyledi.

Turan, mesajında 11 ayın sultanı olan Ramazan ayına bir kere daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Ramazan ayında manevi duyguların yoğun olarak yaşandığını ifade eden Başkan Turan, şunları kaydetti:

“Tüm İslam Alemi’nin heyecanla beklediği bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret zamanı olan Ramazan ayı, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği, kardeşlik duygularının pekiştirildiği günlerdir. Rahmet ve bereket dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan ayını huzur ve mutlulukla geçirmeyi temenni ediyorum.  Bu duygu ve düşüncelerle Gebzeli hemşehrilerimiz başta olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Turan,, "Manevi, ferahlığın, tüm, dünyayı, kapladığı, ay",
Yorumlar
Haber Yazılımı