İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Hospital Park İmzaladı
Hospital Park İmzaladı
Beğendi
Beğendi
Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 12:10
 
TÜRCAV'dan Başkent Çıkarması
Türkiye Caferileri Vakfı başkan yardımcısı Alirıza Utar ve Vakıf Genel Sekreteri Hasan Apaydın’ın katıldığı Ankara temasları 12 Nisan günü Ankara müftülüğü ziyareti ile başladı.
Darıca Haberi
TÜRCAV'dan Başkent Çıkarması

 Görev yaptığı tüm illerde halkın sevgisini ve beğenisini kazanan, başarıları ile her zaman hafızalara kazınan, halkı ayrıştıran değil birleştiren bir din âlimi olan, eski Kocaeli İl Müftüsü şimdiki Ankara İl Müftüsü Sayın Mehmet Sönmezoğlu ziyaret edildi. Yapılan görüşmede eski günler yâd edilirken İl müftüsüne yeni görevinde başarı temennisinde bulunuldu.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI ZİYARET EDİLDİ

Görevine yeni başlayan Diyanet İşleri Başkanı Sayın Prof. Dr. Ali Erbaş ile görüşen vakıf yetkilileri başkana Caferilerin Türkiye’de ki durumları ve sorunları hakkında bilgiler verdikten sonra karşılıklı olarak bu sorunların çözümleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Hediye takdiminin ardından diğer birim yöneticileri ve amirlerine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunuldu. Diyanet İşleri Başkanlığı, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkan vekili Prof. Dr. Cenksu ÜÇER hocaya, İnsan kaynakları genel müdürü Dr. Burhan Erkuş’a ve diğer birim amirlerine hayırlı olsun ziyaretleri yapıldı.Ardından Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Ankara Irak Başkonsolosluğuna yapılan ziyaretler ile görüşmelere son verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRCAV'dan, Başkent, Çıkarması,
Yorumlar
Haber Yazılımı