Haber Detayı
17 Kasım 2016 - Perşembe 13:01
 
Turel Yönetimi değiştirdi
Saadet Partisi (SP) Gebze İlçe Gençlik Kolları haftalık olağan toplantılarına ara vermeden devam ediyor.
Gebze Haberi
Turel Yönetimi değiştirdi

Son olarak geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen toplantı oldukça yoğun ve hareketliydi. Beklendiği gibi yönetim kurulunda değişikliğe giden SP Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed TUREL, yapılan istişareler sonucunda değiştirilen yönetim kurulunun hayırlı olmasını temenni etti.

Bu döneme kadar yönetim kurulunda görev alan tüm teşkilat mensubu arkadaşlarına yapmış oldukları gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür eden Turel, “Oluşturulan yeni yönetimin daha heyecanlı, daha verimli ve daha faydalı çalışacağına inanıyorum” dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU
Saadet Partisi Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Turel, Teşkilat Başkanı İbrahim Horoz, Sekreterya Said Atalı, Siyasi İşler Birim Başkanı Yunus Çiçek, Eğitim Birim Başkanı Emir Karakaya, Tanıtma Birim Başkanı Ali Demirkan, Ekonomi ve Mali İşler Başkanı Abdullah Taha, Halkla İlişkiler Birim Başkanı Fatih Şengül, Basın ve Medya Birim Başkanı Serhat Lal, Sosyal Faaliyetler Birim Başkanı Abdulkadir Yıldız, Sportif Faaliyetler Birim Başkanı İdris Karakaya, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mustafa Ünlü, Yunus Sarak, Ahmet Yavuz, Emrah Akçay, Hasan Kozca, Halit Karacan, Fethi Çetinol, Yasin Gül, Halil İbrahim Gönül

Kaynak: Editör:
Etiketler: Turel, Yönetimi, değiştirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı