Haber Detayı
14 Ekim 2018 - Pazar 09:35
 
Türkiye kazanacak!
Bölgemizin önde gelen kuruluşlarından Altınlas oto, kurum ve kuruluşlarla yaptığı indirim anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi.
Gebze Haberi
Türkiye kazanacak!

Daha önce Milli Eğitim Müdürlüğü çerçevesinde eğitim sendikaları ile indirim anlaşması yapan Altınlas Oto bu kez Gebze Şoförler Odası ile bir protokol imzaladı. İmzalanan protokol kapsamında, bölgemizdeki tüm taksi durakları ve taksici esnafı yüzde 20 indirimli oto lastiği alımı sağlayacak. Ayrıca yine bu protokol çerçevesince rot ve balans ayarları da ücretsiz sağlanacak. 31 Aralık 2018 tarihine kadar sürecek olan anlaşmanın protokolünü Altınlas Oto Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Altıntaş, Gebze Şoförler Derneği adına Necati Kaya imzaladı. İmzada Brisa Satış Yöneticisi Çağrı İlter ve Altınlas
Genel müdür Yardımcısı Vargın Yaman hazır bulundu. İmzalanan protokolün ardından bir açıklama yapan Altınlas Oto Yönetim kurulu başkanı Gökhan Altıntaş, “Ülkemizin bu zorlu ekonomi sınavında gerek birey olarak gerekse kurum ve kuruluşlar olarak üstümüze düşeni yapmamız gerektiği kanaatindeyim. Bu çerçevede enflasyona karşı dik duruşumuzu sürdürmemiz zorunludur. Bu protokol ve buna benzer kampanya anlaşmalarının sayısı artmalı. İnancım tamdır ki sonunda Türkiye kazanacak.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiye, kazanacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı