Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 14:00
 
Uluköylü: “Gümbür gümbür geliyoruz”
Siyaset Haberi
Uluköylü: “Gümbür gümbür geliyoruz”

Yarın olağan kongresini gerçekleştirecek olan İYİ Parti Gebze’de İlçe Başkanı Burak Uluköylü, basının karşısına çıkarak önemli mesajlar verdi. Uluköylü, “Bayrakla, vatanla ve milletimizle sorun taşımayan herkese kapımız açık, iki yıllık bir parti olmamıza rağmen ülkenin en kilit partisi olduk, Gebze’de şaha kalkacağız, Kongremiz şölen havasında geçecek” derken merak edilenleri yanıtladı. Burak Uluköylü’ye partili isimler de eşlik etti.

İYİ PARTİ DİMDİK AYAKTA

İYİ Parti Gebze’de hareketli saatler yaşanıyor. Yarın Ramada Otelde olağan kongresini yapacak olan İYİ Parti Gebze’de İlçe Başkanı Burak Uluköylü parti binasında basınla bir araya geldi. Uluköylü, “Yeni bir partiyiz. Partimizin kuruluş sürecindeki tüm zorluklara rağmen yılmadık, yolumuza devam ediyoruz. Adı üstünde iyilik hareketiyiz. Şu an için kongrede tek aday benim. Bir başka aday çıkar mı bilmiyorum, kimseye aday olma diyecek yetkimiz yok” şeklinde konuştu.

KİMSENİN EKÜRİSİ DEĞİLİZ

Bir önceki başkan Özhan Öztürk’ün kendi isteğiyle görevini bıraktığını kaydeden Başkan Uluköylü, “Yeniden altını çizerek ifade ediyorum. Özhan başkanımız iş yoğunluğu nedeniyle bu şekilde bir karar aldı. Partimize hizmete devam edecek. Bu bir bayrak yarışıdır. Partimize hizmet etme sevdalısıyız. Partimiz hiçbir partinin ekürisi değil. Bu tip yaklaşımlar yapanlar var ve bu son derece yanlış. Seçimlerde aldığımız oylar yabana atılır gibi değil, partimize ilgi çok” ifadesini kullandı.

YÖNETİM LİSTEMİZ SON AŞAMADA

Yarın gerçekleşecek olan genel kurulun başta Gebze ve ardından ülkemize hayırlı olmasını dileyen Başkan Uluköylü, “Ahlaklı siyaset yapma uğraşındayız. Yönetim listemiz son aşamaya geldi. Kongre günü paylaşacağız. Gebze değerli bir şehir, bunun bilincindeyiz. Bayrakla, vatanla ve milletimizle sorun taşımayan herkese kapımız açık, iki yıllık bir parti olmamıza rağmen ülkenin en kilit partisi olduk. Ülke siyasetimize, halkımıza ve milletimize hizmetimiz sürecek” yorumunu yaptı.  

MERAL AKŞENER GEBZE’YE GELECEK

Yeni bir ilçe binasına taşınacaklarını kaydeden Başkan Uluköylü, “Mevcut binamızın şartları bize böyle bir karar aldırdı. Hükümet Caddesindeki bir iş merkezine yerleşiyoruz. Hem merkeze daha yakın olacağız. Genel başkanımızın ay sona ya da Mart başında Kocaeli ve Gebze ziyaretleri olacak. Tarih henüz belli değil. Ancak genel başkanımızı yeni yerimizde ağırlayacağız, bunun heyecanını yaşıyoruz, Gebze Türkiye için kilit nokta. Gebze’de iyi işler yapmak, partimizi yukarı taşımak isteğindeyiz” dedi.

 

,

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uluköylü:, “Gümbür, gümbür, geliyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı