Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 09:14
 
Üniversiteye Personel Alımı
Kocaeli Üniversitesi çeşitli birimlere toplam 90 personel alımı gerçekleştirecek. Lisans ve Önlisans mezunu personeller KPSS puanıyla, diğerleri ise direkt olarak kura ile alınacak.
Kocaeli Haberi
Üniversiteye Personel Alımı

Kocaeli Üniversitesi, 2018 yılı bitmeden yayınladığı ilan ile çeşitli birimlere toplam 90 personel alımı gerçekleştirecek. İşe alınacak personeller 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tâbi 4/D kapsamında istihdam edilecek. İstihdam edilecek personel merkez teşkilatında görev yapacak. Lisans ve Önlisans mezunu personeller KPSS puanıyla, diğerleri ise direkt olarak kura ile alınacak. Her adayın belirlenen kadrolardan yalnızca bir tanesine başvuru yapma hakkı bulunuyor. Kura ile alım yapılacak olan kadrolara, alınacak personel sayısının 4 katı kadar aday, İşkur'un bildirdiği adaylar arasından noter huzurunda kura yöntemiyle belirlenecek. Kura çekimleri 17 Aralık 2018 tarihinde Kocaeli Üniversitesi Kültür ve Kongre salonunda yapılacak.

Personel Alınacak Kadrolar, Unvanlar ve Koşulları

Alınacak Unvan Sayı Mezuniyet
Güvenlik Görevlisi 30 Kişi Önlisans
Büro Memuru 2 Kişi Lisans
Bilgisayar Programcısı 5 Kişi Lisans
Temizlik Görevlisi 20 Kişi  İlkokul / Ortaöğretim / İlköğretim
Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü / Terörle Müc. Malûl olmayacak şekilde yaralanmış olanlar) 17 Kişi İlkokul / Ortaöğretim / İlköğretim
 
Temizlik Görevlisi (Engelli Personel) 16 Kişi İlkokul / Ortaöğretim / İlköğretim
 
TOPLAM ALIM 90 Kişi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Üniversiteye, Personel, Alımı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı