Haber Detayı
31 Ocak 2017 - Salı 09:52
 
ÜNLÜ; “DİRİLİŞ KAMPINI DESTEKLİYORUZ”
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli Ülkü Ocakları tarafından 17-19 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek eğitim kampı hakkında partisinin il binasında açıklamalarda bulundu.
Kocaeli Haberi
ÜNLÜ; “DİRİLİŞ KAMPINI DESTEKLİYORUZ”

Kocaeli Ülkü Ocakları tarafından 17-19 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek eğitim kampı hakkında değerlendirmelerde bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Desteklediğimiz bir proje. Diriliş kampında 3 gün bir eğitim yapılacak. Bu Kocaeli tarihinde bir ilk olacak. Verimli bir toplantı olacağı kanaatindeyim. Son günde Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz bir seminer verecek” dedi.

TEŞKİLAT ÇALIŞMALARI

Teşkilat çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Cumartesi ilçe başkanları toplantımızı yaptık. İl yönetim kurulu toplantımızı yaparak ilçelerde yaptığımız programları değerlendireceğiz. Değerlendirmelerin ardından Kartepe, Gölcük, Başiskele ve Karamürsel İlçe başkanlarımıza ziyarette bulunacağız. Bu ziyaretlerin ardından da MHP Genel Merkezi’ne rapor olarak bir sunum yapılacak. İlçe başkanlıklarımızın durumu, STK diyaloglarının rapor edilmiş hali MHP Genel merkezine sunulacak” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜNLÜ;, “DİRİLİŞ, KAMPINI, DESTEKLİYORUZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı