Haber Detayı
18 Eylül 2018 - Salı 09:51
 
Ünlü: ‘Genel Merkez kararını bekliyoruz’
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın toplantısında kent gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.
 
 
 
Siyaset Haberi


MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Cumhur İttifakı yerel seçimlerde de ittifak yapacak mı?” sorusuna “gözümüz kulağımız Genel Merkezde diyerek, Genel Merkezden gelecek kararı beklediklerini söyledi.

GENEL MERKEZDEN GELECEK KARARI BEKLİYORUZ

“Cumhur İttifakı yerel seçimlerde de ittifak yapacak mı?” sorusunu cevaplayan Ünlü, “Kamuoyu yakından takip ediyor. Bizim de gözümüz kulağımız Genel Merkezimizde. Kendi adayları üzerinde çalışmalar yapan bir partiyiz. Tecrübeli bir partiyiz. Genel Merkezimizden gelecek karar doğrultusunda, hareket edeceğiz. Kendi iç dinamiklerimizle yarın Çayırova’da olacağız. Haftanın beş günü sahaya iniyoruz. 12 ilçede gidilmedik yer bırakmayacağız” diye belirtti.

HERGÜN SAHADA OLACAĞIZ

“Aday adayları belli oldu mu?” sorusunu cevaplayan Ünlü, “Yarın itibariyle her gün 20 ekiple beraber sahada olacağız. Aday adaylarının analizini yapacağız. Analizi daha sonra kamuoyuyla paylaşacağız. Oturduğumuz yerden siyaset yapmayacağız. Gebzeliyi Gebze’de seçeceğiz. MHP’nin 49 yıllık siyasi hayatında bu kadar aday adayı olan bir dönem görmedik. Aday profillerine herkes çok şaşıracak” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Ünlü:, ‘Genel, Merkez, kararını, bekliyoruz’,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı