Haber Detayı
30 Temmuz 2018 - Pazartesi 14:31
 
Ünlü, Yerel Yöneticileri Göreve Çağırdı!
Yaşanan selle birlikte meydana gelen hasardan dolayı esnafın içinin yandığını belirten MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, yerel yöneticileri göreve çağırdı. Ünlü, “Vatandaşın dinlenmemesi ve çözüm sunulmaması sıkıntılı bir durum” ifadelerini kullandı.
Kocaeli Haberi
Ünlü, Yerel Yöneticileri Göreve Çağırdı!

Kocaeli’nde meydana gelen sağanak yağış onlarca vatandaşı mağdur etti. Anıtpark’tan başlayarak, Doğu Kışla’ya kadar bulunan esnafları tek tek ziyaret eden MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz mağduriyetlerle ilgili bilgi aldı. Esnafın yaşadığı hasardan dolayı içinin yandığını ifade eden MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Yerel yönetimlerin vatandaşı dinlememesi ve çözüm sunmaması sıkıntılı bir durum. Biz MHP olarak takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

ESNAFIMIZIN HASARI BÜYÜK

Yağış sonrası esnafın hasarını yerinde inceleyen MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaeli geçtiğimiz günlerde bir felaket yaşadı. Onlarca vatandaşımızın ev ve iş yerlerine sular altında kaldı. Nitekim bizde esnafımızın yanında olmak adına tek tek ziyaretlerde bulunduk. Hasar büyük, vatandaşımız dertli” ifadelerini kullandı.

YEREL YÖNETİCİLER BURADA OLMASI LAZIM

İl Başkanı Ünlü, “Yerel yönetimlerin geçmiş olsun ziyaretinde bulunmaması, bir mesaj yayınlamasına esnafımızı kızdırmış. Cumhurbaşkanlığı sistemi ile devletimizin ve yerel yönetimlerin bu durumlarda sıcak yüzünü göstermesi gerekiyor. Esnafımız sesini yükselterek, tepkili şekilde derdini anlatıyor çünkü içi yanmış. Yerel yönetimler burada vatandaşı dinlemesi lazım. Bizde hızlı bir şekilde mağduriyetlerin ortadan kalkması için sürecin takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü,, Yerel, Yöneticileri, Göreve, Çağırdı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı