İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
VARSA YOKSA 3 PUAN!
VARSA YOKSA 3 PUAN!
Zamlar Tamam
Zamlar Tamam
Haber Detayı
28 Ocak 2016 - Perşembe 09:42
 
Uyanır uyanmaz eşini sordu
CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in eşi Murat Hürriyet, gözlerini açar açmaz eşini sordu. Tedavisi devam eden Murat Hürriyet, bir hafta daha yoğun bakımda kalacak
Kocaeli Haberi
Uyanır uyanmaz eşini sordu

Geçtiğimiz pazar günü, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in eşi Murat Hürriyet, kayınbiraderi Emrah Kaplan tarafından 8 ayrı yerinden bıçaklanarak ağır yaralanmıştı. Olayın ardından yakalanan Emrah Kaplan, nöbetçi mahkeme tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Bunun üzerine Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı karara itiraz etti. 

TUTUKLAMA KARARI 
1. Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi, itiraz üzerine Fatma Kaplan Hürriyet’in erkek kardeşi Emrah Kaplan hakkında tutuklama kararı verdi. Dün tekrar gözaltına alınan Emrah Kaplan, yapılan işlemlerin ardından Kandıra F Tipi Cezaevine gönderildi. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Emrah Kaplan’ın tutukluluğu süresince tedaviye gönderilip, gönderilmeyeceği ise netlik kazanmadı. 

BİR HAFTA DAHA
Öte yandan Murat Hürriyet’in tedavisi VM Medical Park Hastanesi’nde devam ediyor. Önceki gün uyandırılan ve yakınlarıyla görüşmeye başlayan Murat Hürriyet’in yoğun bakımda ne kadar kalacağıyla ilgili dün doktorlar ve Fatma Kaplan Hürriyet bir toplantı yaptı. Doktorlar en az dört gün veya bir hafta daha Murat Hürriyet’in yoğun bakımda kontrol altında tutulması gerektiğini söyledi.

ESPRİLER YAPIYOR
Hastaneden hiç ayrılmayan ve gelen ziyaretçileri karşılayan Fatma Kaplan Hürriyet, dün eşiyle uzun süre sohbet etti. Eşinin sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Milletvekili Hürriyet, Murat Hürriyet’in bilincinin tamamen yerinde olduğunu hatta espriler yapmaya başladığını söyledi. Murat Hürriyet’in sağlık durumunun gün geçtikçe iyiye gitmesi ve dirençli olması sevenlerini mutlu ediyor. Öte yandan önümüzdeki hafta Fatma Kaplan Hürriyet ve doktorlar konuyla ortak bir basın toplantısı gerçekleştirecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uyanır, uyanmaz, eşini, sordu,
Yorumlar
Haber Yazılımı