Uyuşturucuyla mücadele standı kurdular!
Haber
27 Haziran 2019 - Perşembe 10:08
 
Uyuşturucuyla mücadele standı kurdular!
“26 Haziran Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü” nedeniyle İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Kadın Sağlığı ve Eğitimi Projesi İle İlgili Stant kuruldu.
Kocaeli Haberi
Uyuşturucuyla mücadele standı kurdular!

“26 Haziran Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü”  nedeniyle İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Kadın Sağlığı ve Eğitimi Projesi İle İlgili Stant kuruldu. “26 Haziran Uyuşturucu kullanımı ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü”  nedeniyle İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Belsa Plaza’da Kadın Sağlığı ve Eğitimi projesi ile ilgili kurulan standı Vali Hüseyin Aksoy, Vali Yardımcısı Vekili Aytaç Akgül,  İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney ve Dr. İnci Sobi ziyaret etti.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ

Ziyarette konuşan Vali Hüseyin Aksoy; “26 Haziran uyuşturucu ile mücadele günü ve Kocaeli olarak bu konudaki duyarlılığı en üst noktalara çıkarmak için halkımızın en yoğun olduğu noktada arkadaşlarımız stant açarak vatandaşlarımızı bilgilendiriyor. Uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele konusunda toplumun daha duyarlı hale gelebilmesi için bütün kurumlarımız ile işbirliği içerisinde çalışıyoruz. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Toplumsal duyarlılığı daha üst noktalara çıkarmak için çalışmalarımıza bundan sonrada büyük bir kararlılıkla devam edeceğiz.” diyen Vali Aksoy,  amacın,  başta geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere, toplumun tamamını her türlü uyarıcı ve uyuşturucu madde kullanımından uzak tutmak olduğunu belirterek, standın açılışına katkı sunan herkese teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uyuşturucuyla, mücadele, standı, kurdular!,
Yorumlar
Haber Yazılımı