Uzaktan eğitime GTO damgası
Haber
25 Eylül 2020 - Cuma 15:41
 
Uzaktan eğitime GTO damgası
Gebze Haberi
Uzaktan eğitime GTO damgası

Eğitime yaptığı katkılarla adından söz ettirmeye devam eden Gebze Ticaret Odası, (GTO) uzaktan eğitime destek olmak amacı ile ‘Bir Tablet de Senden’ kampanyası başlattı.

Tüm dünyada etki olan krona virüs sebebi ile bu sene anasınıfları ve birinci sınıflar dışında öğrenim gören öğrenciler uzaktan eğitim ile derslerine devam ediyor. Uzaktan eğitim için teknik ekipmanı yeterli olmayan öğrencilere destek olmak amacı ile Gebze Ticaret Odası ‘Bir Tablet de Senden’ kampanyası başlattı. Başlatılan kampanyayla uzaktan eğitime erişim imkanı bulamayan öğrencilere yepyeni tabletler ulaştıracak.

HEPİMİZİN GÖREVİ

Eğitim sürecinde tüm öğrencilerin yanında olacaklarını vurgulayan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail çiler açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Eğitime sağladığımız her destek, geleceğimizi yeşerten bir tohum demektir.  Ülkemizin teminatı ve umudu çocuklarımızı da en iyi şartlarda geleceğe taşımak hepimizin görevidir. Gebze Ticaret Odası olarak bu düşünceler doğrultusunda öğrencilerimize desteklerimizi sürdürüyor, onların eğitim süreçlerinde yanlarında olma gayretiyle çalışıyoruz.

DAHA ÇOK ÖĞRENCİMİZE ULAŞACAĞIZ

İçerisinde bulunduğumuz süreç dolayısıyla öğrencilerimiz bu yıl eğitim-öğretim yılında farklı bir başlangıç yaptılar. Bizler de, ‘Uzaktan Eğitim’ dediğimiz kavram ile karşı karşıya kaldığımız bu dönemde, erişim imkanı bulamayan çocuklarımızın önemli bir eksikliği olan tablet ihtiyacını karşılama düşüncesiyle ‘Bir Tablet de Senden’ kampanyamızı başlattık. Umuyoruz ki hep birlikte el ele vererek daha çok öğrencimize ulaşacak, eğitimli insan kaynağının yetiştirilmesi adına önemli bir destek sağlamış olacağız. Sizde kampanyamıza https://www.gebzeto.org.tr/tablet-kampanyasi/ adresinden destek olabilirsiniz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Uzaktan, eğitime, GTO, damgası,
Yorumlar
Haber Yazılımı