Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 16:55
 
Vali Aksoy Gebze'de
Vali Hüseyin Aksoy, Gebze Muzaffer Altıntaş İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek yapımı devam eden ek derslik binasında incelemelerde bulundu.
Gebze Haberi
Vali Aksoy Gebze'de

Vali Hüseyin Aksoy, hayırsever iş adamı Muzaffer Altıntaş tarafından yaptırılan Gebze Muzaffer Altıntaş İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti ve ardından yapımı devam eden 6 derslikli ek bina inşaatında incelemelerde bulundu. Ziyarette; Vali Aksoy’a Dilovası Kaymakamı ve Gebze Kaymakam Vekili Mustafa Asım Alkan, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Hayırsever İş Adamı Muzaffer Altıntaş eşlik etti. Gebze Muzaffer Altıntaş İmam Hatip Ortaokulu ziyaret ederek, öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet eden, onlarla resim çektiren Vali Aksoy, daha sonra yapımı devam eden 6 derslikli ek bina inşaatında da incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.

İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Hüseyin Aksoy, ziyaret sonrası yaptığı açıklamalarda ; “Bu okulumuzda görülen ihtiyaç nedeniyle 6 derslikli ek dersliğin yapımına hayırseverimiz Muzaffer Altıntaş Bey tarafından başlandı. Bugün de inşaatı gezerek, yerinde görme fırsatını bulduk. Hayırseverimiz Muzaffer Altıntaş beye ve eğitime katkı sunan bütün hayırseverlerimizi ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diyen Aksoy, Eğitimde daha iyi mesafeler alabilmemiz bakımından hayırseverlerimizin katkılarının çok önemli olduğunu belirtti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Aksoy, Gebze'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı