Haber Detayı
19 Kasım 2019 - Salı 11:28
 
Vali Aksoy, vatandaşı dinliyor!
Siyaset Haberi
Vali Aksoy, vatandaşı dinliyor!

Vali Hüseyin Aksoy, Halk Gününde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 30 Ekim 2017’de başlayan Halk günlerine vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, Vali Aksoy bugüne kadar 709 vatandaşla bir araya geldi.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, vatandaşların istek ve taleplerin devletin ilgili mercilerine doğrudan iletilmesi, sorunların çözüme kavuşturulması amacıyla başlattığı ve her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği Halk Gününde vatandaşlarla bir araya geliyor. Halk Gününde Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra, Vali Yardımcısı Nihat Kaynar, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Hikmet Özsoy, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürü Bekir Yümnü, Çalışma ve İş Kurumu  İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Vakfı İl Müdür Yardımcısı Yeliz Ünsoy ve İzmit SGK Merkez Müdürü Özgür Güngör  hazır bulundu.

MÜDÜRLERE TALİMATI VERDİ

Valilik Makam toplantı salonunda gerçekleştirilen Halk Gününde; vatandaşların taleplerini birebir dinleyen  Vali Aksoy, yapılan halk gününde sorunu olan vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye gayret gösterdiklerini belirterek, vatandaşlar tarafından aktarılan sorun, şikâyet ve talepleri yasal çerçevede en kısa sürede sonuçlandırılması için toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine gerekli hassasiyeti göstermelerini, yardımcı  olunmasını ve diğer konularda da ilgili kurumlara yazı yazılması talimatında bulundu. Vali Aksoy, 30 Ekim 2017 tarihinden itibaren başlattığı ve her hafta düzenli olarak  gerçekleştirdiği  Halk Gününde,  bugüne kadar 709 vatandaşla bir araya gelerek, istek, talep ve sorunlarını dinledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Aksoy,, vatandaşı, dinliyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı