Haber Detayı
05 Aralık 2016 - Pazartesi 17:18
 
VALİ’DEN KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ
Kocaeli Haberi
VALİ’DEN KAYMAKAMLARA VEDA YEMEĞİ

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu resmi gazete’de yayımlanan kararla tayini çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara veda yemeği düzenledi.

01 Aralık 2016 tarihinde Resmi Gazetede Yayımlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile; 3 yıldır Vali Yardımcılığı görevini yürüten Hacı Mehmet Kara’nın Çeşme Kaymakamlığına, 3 yıldır Çayırova Kaymakamlığı görevini yürüten Turgut Çelenkoğlu’nun Salihli Kaymakamlığına, 6 yıldır Gölcük Kaymakamlığını yürüten Adem Yazıcı’nın Arifiye Kaymakamlığına ve 5 yıldır Başiskele Kaymakamlığı görevini yürüten Ali Partal’ın Silivri Kaymakamlığına atanmaları nedeniyle Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun ev sahipliğinde veda yemeği düzenlendi.

Ramada Otelde düzenlenen veda yemeğine; Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanı sıra, Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, K.K. EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Metin Gürak, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt, Gebze Başsavcı Vekili Sıddık Ilgar, Vali Yardımcıları; Ekrem Erdoğan, Abdullah Etil, Aziz İnci, Osman Sarı ve Dursun Balaban, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Karadeniz katıldılar.

GÜZELOĞLU BAŞARILAR DİLEDİ

Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Vali Yardımcısı Hacı Mehmet Kara ile Kaymakamlar; Turgut Çelenkoğlu, Âdem Yazıcı ve Ali Partal’a bugüne kadar Ülkemizin çeşitli illerinde, ilçelerinde ve ilimizde  yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi ve hayırlı olması temennisinde bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Vali Yardımcısı Hacı Mehmet Kara ile Kaymakamlar; Turgut Çelenkoğlu, Adem Yazıcı ve Ali Partal ise teşekkür edip, Vali Güzeloğlu ile çalışmaktan onur duyduklarını belirterek, şükranlarını sundular. Konuşmaların ardından Vali Güzeloğlu ve protokol üyeleri günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ’DEN, KAYMAKAMLARA, VEDA, YEMEĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı