Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 09:12
 
Validen Öğrencilere Mesaj
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy bugün yarıyıl tatiline girecek olan eğitim camiası ve veliler için bir mesaj yayınladı.
 
 
 
Kocaeli Haberi


Vali Aksoy mesajında, "Kıymetli Yönetici ve Öğretmenler; Huzurlu ve başarılı bir dönemi geride bırakarak 2017-2018 eğitim öğretim yılı, yarıyıl tatiline girmiş bulunmaktasınız. Başarılı ve huzur dolu bir yarıyılın tamamlanmasına katkıda bulunan değerli yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca, çocuklarımızın eğitimi için her türlü fedakarlığı gösteren değerli velilerimize ve eğitim adına katkıda bulunan bütün hayırseverlerimize de şükranlarımı sunuyorum.
Sevgili Öğrenciler;
Bugün başarılı bir yarıyılı tamamlayarak, karnelerinizi aldınız. Bir kısmınız çalışmalarınızın karşılığı olan başarılarınızı karnelerinize yansıtarak gösterdiniz. Bir kısmınız ise çeşitli nedenlerle beklediğiniz başarıyı gösteremediniz. Bütün
çocuklarımızı kutluyor, yarıyıl tatilinde boş zamanlarını dinlenerek, kitap okuyarak ve sosyal faaliyetlerde bulunarak geçirmelerini ve başarılarını ikinci dönemde de arttırarak devam ettirmelerini diliyorum.
Kıymetli Veliler;
Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Onların başarılarına olduğu kadar başarısızlıklarına da sahip çıkmalı, sevgi ile yaklaşmalıyız. Onları asla kırmadan ve incitmeden; doğru yönlendirme, sorunların kaynağına ulaşma ve çözüm
yollarını arama konularında sizlerden azami gayret bekliyorum. İkinci dönemde eksiklerini tamamlayıp daha başarılı olmaları öğretmenleri ile iletişim içerisinde birlikte hareket edip, onlara vereceğiniz destekle ancak mümkün olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, değerli yönetici ve öğretmenlerimize, sevgili öğrencilerimize ve değerli velilerimize sağlıklı ve mutlu bir tatil dönemi diliyor, sevgilerimi sunuyorum." sözlerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Validen, Öğrencilere, Mesaj,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı