Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 09:11
 
Vatandaş arayacak belediye getirecek
DİLOVASI BELEDİYESİ VATANDAŞININ YANINDA
Dilovası Haberi
Vatandaş arayacak belediye getirecek

Dilovası Belediyesi corona salgını tedbirleri kapsamında evlerinde oturan 65 yaş ve üzeri vatandaşları unutmadı. Dilovası belediyesi yetkilileri 65 yaş ve üzeri vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini karşılayacaklarını ifade ederken vatandaşların yanında olduklarını söyledi.

Dilovası Belediyesi corona salgını tedbirleri nedeniyle evlerinde oturan 65 yaş ve üzeri vatandaşların yanında. Dilovası belediyesi yetkilileri 65 yaş ve üzeri vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini karşılayacaklarını ifade ederken vatandaşların yanında olduklarını söylerken vatandaşların 0533 967 99 00 numaralı telefonu ya da 112, 155 ve 156 numaralı telefonları arayarak ihtiyaçlarını bildirmelerini önemle istediklerini söylediler.

PANİK YOK ÇÖZÜM VAR

65 Yaş üzeri Tüm vatandaşlarımızın ihtiyaç ve talepleri için yardımcı olacaklarını kaydeden belediye yetkilileri bu anlamda hiçbir vatandaşın mağdur kalmayacağını ifade ettiler. Bir telefon kadar yakın olduklarını söyleyen Dilovası Belediyesi yetkilileri gece gündüz vatandaşın yanında olduklarının altını çizdiler. 65 yaş ve üzeri vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini karşılayacaklarını kaydeden belediye yetkileri vatandaşların paniğe kapılmamalarını istediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatandaş, arayacak, belediye, getirecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı