Haber Detayı
03 Şubat 2016 - Çarşamba 17:11
 
Vekil Yaman, karayolları yatırımlarını inceledi
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, önceki gün Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal'ı makamında ziyaret ederek Kocaeli’de devam eden ve yapılması planlanan projeleri görüştü.
Kocaeli Haberi
Vekil Yaman, karayolları yatırımlarını inceledi

Çiçeği burnunda milletvekili Cemil Yaman çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özellikle bölgemizde yapılan ve yapılacak olan projeleri sıkı takip eden Yaman, geçtiğimiz hafta Tapu Kadastro Genel Müdürü ile yaptığı görüşmenin ardından önceki günde Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’ı makamında ziyaret etti. 
KOCAELİ’NİN SORUNLARINI AKTARDI
Ziyarette Karayollarının Kocaeli’de yaptıkları ve yapacakları projeleri inceleyen ve bilgiler alan Yaman, vekilliği sürecinde Kocaeli bölgesinde karayolları ile ilgili sıkıntıları Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’a dosya sunarak sorunların çözümü için çalışmaların başlatılmasını istedi. 
KOCAELİ'YE DAVET ETTİ
Vekil Yaman ayrıca Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’ı çalışmaları birlikte ve yerinde incelenmesi ve fikir alışverişinde bulunulması üzerine Kocaeli'ye davet etti. Kartal'da ilerleyen bir günde birlikte bir program yapabileceklerini söyleyerek Yaman'a ziyaretlerinden dolayı teşekkğr ederken, Yaman'da misafirperverliklerinden dolayı Kartal ve ekibine teşekkür etti.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Vekil, Yaman,, karayolları, yatırımlarını, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı