Haber Detayı
06 Aralık 2015 - Pazar 13:36
 
VEKİLLERDEN ANLAMLI ZİYARET
Kocaeli Haberi
VEKİLLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Radiye Sezer Katırcıoğlu Kartepe bulunan Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler.

Ankara'nın yoğun gündeminin ardından Kocaeli'nde ziyaretlerine devam eden Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Radiye Sezer Katırcıoğlu Engelliler günü nedeniyle Kartepe Köseköy'de bulunan Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinin öğrencilerini ziyaret ettiler. Ziyarette rehabilitasyon öğrencileri ile bol bol vakit geçirerek sohbet eden Milletvekillerine öğrencilerinde ilgisi büyük oldu. Öğrencilerle tek tek ilgilenerek onlarla sohbet eden Milletvekilleri Yılmaz, Çakır ve Katırcıoğlu, Rehabilitasyon Merkezinde incelemeler yaparak idarecilerden de bilgi aldılar.

ÖĞRENCİLERLE SAMİMİ BULUŞMA

Engelliler Günü münasebetiyle gerçekleştirdikleri bu anlamlı ziyarette, Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, Rehabilitasyon ziyareti sırasında öğrencilerle de samimice sohbet ederek bol bol hatıra fotoğrafı çekildiler. Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirten Aile Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı İsrafil Özcan ve Kurum Müdürü Turgay Akdoğan'da Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır ve Radiye Sezer Katırcıoğlu'na günün anısına hediye takdim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VEKİLLERDEN, ANLAMLI, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı