Haber Detayı
06 Temmuz 2018 - Cuma 13:56
 
Vekillerden Teşekkür Ziyareti
24 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinde seçilerek Kocaeli’yi temsil etme görevini alan AK Parti milletvekillerinin teşkilat ziyaretleri devam ediyor.
 
 
 
Siyaset Haberi


27. Dönemde Kocaeli’yi temsil etme görevini alan AK Parti milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır, Mehmet Akif Yılmaz ve Emine Macit Zeybek Gebze Bölgesi’ne teşekkür yaptı. 4 vekil sırasıyla Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası Teşkilatlarına konuk oldular. Vekiller, seçim çalışmalarından dolayı teşkilat mensuplarına teşekkürlerini ilettiler.

ÇOK ZOR BİR SEÇİMDİ

Gerçekleştirilen teşekkür ziyaretinde AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu bir konuşma yaptı. Katırcıoğlu, “Çok zor bir seçimdi, çok erken bir seçimdi. O gece seçimlere kadar secdedeki insanlar vardı gözyaşları hatimler vardı. Allah benim ömrümden alsın onun ömrüne koysun diyen çok insan oldu şahit olduk. Bunların hepsi bir araya geldi samimiyeti hesap olmayan bir çalışma azmiyle sonuçlandı.

BİR YERDE HATAMIZ VAR

16. yılımızda 14. seçim zaferimiz neredeyse her yıl bir seçim yapmışız işte bunları yan yana koyduğumuzda Rabbim karşımıza böyle bir sonuç getiriyor. Bir yerde hatamız var ve bize milletimiz ince bir ayar çekti. Bizler milletvekilleri olarak raporlarımızı gönderdik genel merkeze. İstişarelerimize devam edeceğiz ziyaretlerimize devam ediyoruz. Hep o akımı akışı canlı tutuyoruz ki bir daha ki seçime ve 25 Haziran itibarı ile seçim saatine girmiş bulunmaktayız. Hazırlıklı olalım.” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Vekillerden, Teşekkür, Ziyareti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı