İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Esnaf kepenk kapattı
Esnaf kepenk kapattı
markET Oyunu
markET Oyunu
Haber Detayı
17 Şubat 2016 - Çarşamba 09:42
 
YILMAZ İZMİT’İ TURLADI
Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İzmit’te ziyaretlerde bulundu.
Kocaeli Haberi
YILMAZ İZMİT’İ TURLADI

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İzmit’te ziyaretlerde bulundu. Her hafta Pazartesi günü Kocaeli’nde sık sık programlar düzenleyerek Kocaeli’ndeki gerek yatırımları gerekte İl Müdürlerini ziyaret ederek brifingler alan Mehmet Akif Yılmaz, önceki gün İzmit İlçesindeydi. Yılmaz, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve İlçe Yöneticisi Alper Doğan ile İlçe Milli Eğitim, İlçe Müftülüğü, İzmit Belediyesi ve İzmit Kaymakamlığını ziyaret etti.

“EĞİTİM KALİTESİ ARTIYOR”

İzmit ziyaretlerine ilk olarak İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden başlayan Yılmaz, İlçe Müdürü Ömer Akmanşen tarafından samimi bir şekilde karşılandı. Müdür Akmanşen’den İzmit’in Eğitim sorunlarını da konuşarak fikir alışverişinde bulunan Yılmaz; “İlimizde eğitimin kalitesi her geçen yıl daha da artıyor, Kocaeli’nde bu kalite öğrencilerimizin başarısına da yansıyacaktır.” Dedi. 

MÜFTÜLÜK, BELEDİYE VE KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim ziyaretinin ardından İzmit İlçe Müftülüğünü ziyaret eden Yılmaz, Müftü Musa Bilgiç ile hasbihal etti. Çalışmaları hakkında da bilgi alan Yılmaz, buradan İzmit Belediyesine geçti. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan tarafından samimi bir sohbet eşliğinde geçen ziyarette Yılmaz ile Doğan günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi. Ziyaretlerini son olarak İzmit Kaymakamlığı ile sonlandıran Yılmaz, burada da Kaymakam Ersin Emiroğlu ile görüşerek çalışmaları hakkın bilgi alarak fikir alışverişinde bulunarak buradan ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YILMAZ, İZMİT’İ, TURLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı