Haber Detayı
23 Ekim 2018 - Salı 09:12
 
Yaman Tarihi Güne Tanıklık Etti
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman Güneydoğu Anadolu Komisyonunda yer alarak Diyarbakır Gençlik Festivali adı altında Diyarbakır’da düzenlenen bir dizi etkinliğe katıldı.
Kocaeli Haberi
Yaman Tarihi Güne Tanıklık Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da yer aldığı Diyarbakır’da 18-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Ziraat Bankası Diyarbakır Gençlik Festivali'ne ilgi bir hayli büyüktü. Dört gün süren etkinlikler çerçevesinde ilk önce Diyarbakır Şehir Stadyumunun açılışı gerçekleşirken, programda ayrıca Şöhretler Karması adı altında bakan ve vekiller ile eski futbolcuların yer aldığı karma futbol müsabakası gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da izlediği futbol maçına Diyarbakırlılarda büyük ilgi gösterdi.

YAMAN’A YENİ GÖREV

Geçtiğimiz dönem İçişleri Komisyonunda ve Hakkari İl Koordinatörlüğü görevlerinde bulunan Yaman, bu dönem hızlı başladı. Yaman, AK Parti Grup Yönetim Kurulu Üyeliği, İçişleri Komisyonu, Türkiye-Macaristan Dostluk Grubu Başkanlığı ve son olarakta AK Parti Teşkilat Başkanlığı Güneydoğu Anadolu Komisyonunda görev alarak seçim bölgesi Kocaeli dışında da önemli görevlerde yer almaya devam ediyor.

DİYARBAKIR'A GİTTİ

AK Parti Teşkilat Başkanlığı Güneydoğu Anadolu Komisyon Başkanı Azmi Ekinci ve yönetimi ile birlikte programa katılan Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Diyarbakır’da bir dizi programlara katıldı. Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal’ın misafiri olan Güneydoğu Anadolu Komisyonu başkan ve üyeleri orda STK ve bazı kanaat önderleri ile bir araya geldiler. Güneydoğu Anadolu Komisyonu içerisinde yer alan Yaman iki gün boyunca Diyarbakır’da ki programlara katılarak bir dizi görüşmeler yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaman, Tarihi, Güne, Tanıklık, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı