Haber Detayı
17 Kasım 2017 - Cuma 13:22
 
YAPILMAYAN PROJE KALMAYACAK!
AK Parti işi sıkı tutuyor
Kocaeli Haberi
YAPILMAYAN PROJE KALMAYACAK!

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkanı ve ilçe belediye başkanları ile Antikkapı’da özel bir görüşme yaptı. Ceyhan, 2019 seçimleri öncesinde verilen vaatlerin yerine getirileceğini söyledi.

2019’da yapılacak seçimlere sıkı hazırlanan AK Parti Kocaeli Teşkilatı, parti dinamikleri ve belediye başkanlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Geçen hafta Seka Park Otel’de Başbakan Yardımcısı Fikri Işık öncülüğünde gerçekleşen toplantının ardından önemli bir toplantı da önceki gün yapıldı. AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, başta Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu olmak üzere ilçe belediye başkanlarıyla özel bir toplantı yaptı.

SÖZLER YERİNE GETİRİLİYOR

Antikkapı Restaurant’ta gerçekleşen toplantı hakkında açıklama yapan İl Başkanı Ceyhan, “Belediyelerimizin 2014 seçimlerinden bugüne kadar yaptıkları çalışmaları ve seçim vaatlerini takip ediyoruz. Söz verilen proje ve icraatların birçoğu yerine getirildi. 2019’a kadar söz verip de yapmadığımız hiçbir proje kalmayacak. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAPILMAYAN, PROJE, KALMAYACAK!,
Yorumlar
Haber Yazılımı