Haber Detayı
21 Mart 2016 - Pazartesi 10:03
 
Yapı müteahhitleri Toltar’ı ziyaret etti
Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği (KYMD) Başkanı Zekai İren ve yönetimi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaret etti.
Dilovası Haberi
Yapı müteahhitleri Toltar’ı ziyaret etti

Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği (KYMD) Başkanı Zekai İren ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti. İren, Yönetim Kurulu Üyelerini tanıtarak başladığı ziyarette, “İmarda Yapılaşma Şartları” konulu toplantıdan da kısaca bahsetti. Başkan Toltar’a Düşüncelerimiz ortak. Sağlam adımlarla hep birlikte ilerlemek istiyoruz. Mükemmel görsel, huzurlu alan ve Kusursuz Projeler için sektörümüzdeki eğitim açığını kapatmak istiyoruz” dedi.

 

 Başkan Toltar ise Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği Başkanı Zeki İren ve yönetim kurulunu ağırlamaktan duygduğu memnuniyeti dile getirerek Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği’nin (KYMD)kentleşme ve bu konudaki fikirlerini benimsediğini; “amacımız kendi kültürümüzü yaşatarak kentsel dokuyu daha güzel bir şekilde ilçemizin geneline uygulayarak  gelecek nesillere  örnek bir kent bırakmak olacaktır” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yapı, müteahhitleri, Toltar’ı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı