Haber Detayı
17 Mart 2017 - Cuma 15:09
 
YAZIKLAR OLSUN
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çıkmış ana muhalefetin başındaki zaat, "huzur yok" diyor. Yazıklar olsun. Sen SSK'nın başındayken ilacımızı alamıyorduk, tedavi olamıyorduk." dedi.
- Haberi
YAZIKLAR OLSUN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir'deki toplu açılış töreninde gündeme dair önemli mesajlar verdi. Erdoğan burada yaptığı açıklamada, "Çıkmış ana muhalefetin başındaki zaat, "huzur yok" diyor. Yazıklar olsun. Sen SSK'nın başındayken ilacımızı alamıyorduk, tedavi olamıyorduk." dedi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

"Bu 16 Nisan bakın unutmayın 15 Temmuz'un bir intikamı olacaktır.15 Temmuz'da bu millete bomba yağdıranlar, kandildekiler şimdi hayır diyor. Ana muhalefet ne diyor, hayır. Kimler bir araya geldi görüyor musunuz. Bunların birbirinden bir farkı yok. AK Parti'ye gönül veren kardeşlerim evet diyor, MHP'li kardeşlerim evet diyor, BBP'li kardeşlerim evet diyor. Fakat CHP'ye HDP'ye Saadet'e gönül verenlere de sesleniyorum. Gelin sizler de bir olun. Beraber olalım, Hep birlikte Türkiye olalım.

 

"YAZIKLAR OLSUN, ELİNE, GÖZÜNE DURSUN"

Çıkmış ana muhaleftin başındaki zat huzur yok, mutluluk yok diyor. Yazıklar olsun, eline gözüne durdun. Sen SSK'nın başındayken hastanelerin halini benim kardeşlerim bilir. İlacımızı alamıyorduk. Kimdi o zaman müdür, sendin. Ey Kılıçdaroğlu senin daha çok yolun var. Sende hizmet aşkı yok, sende dert yok, dikili bir ağacın yok."

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAZIKLAR, OLSUN,
Yorumlar
Haber Yazılımı