Haber Detayı
09 Ocak 2017 - Pazartesi 15:37
 
YEŞİLAY GEBZE ŞUBESİ’NDE KONGRE HEYECANI!
Yeşilay Gebze Şubesi 8 Ocak Pazar günü yapılan Olağan Genel Kongreyle 11.kez yönetimini değiştirdi. Her 3 senede bir yapılan olağan kongreye, şubenin azaları ve yönetim kurulu ekibi katıldı.
Gebze Haberi
YEŞİLAY GEBZE ŞUBESİ’NDE KONGRE HEYECANI!

 

 

Yeşilay Gebze Şubesi’nin, 8 Ocak Pazar günü saat 10.00’da yaptığı kongrede eski yönetim kurulu başkanı Enver Şahin; 3 yılı Kocaeli 2 yılı da Gebze Şubesi olmak üzere 5 yıl boyunca yaptığım görevimi büyük bir özveriyle yerine getirdiğime inanıyorum. Bu 5 yıl içerisinde birçok faaliyet gerçekleştirdiklerini vurgulayan Şahin, biraz da geride durmak gerektiğini, gençlerin bizim bıraktığımız yerden devam ettireceğine inancının sonsuz olduğunu söyledi. Son olarak bundan sonra da Yeşilay içerisinde her türlü yardımını esirgemeyeceğini açıklayan Şahin, yeni yönetim kurulu ekibine başarılar diledi.

 

Oy birliğiyle yönetim kurulu başkanı seçilen inşaat mühendisi Muhammed Yasir Gürbüz ise; Yeşilay Gebze Şubesi’ni yıllardır takip ettiğini ve aynı zamanda yıllardır tanıdığı Enver Şahin’in, Yeşilay Gebze Şubesi’ni Türkiye’deki en iyi şubelerden biri haline getirdiğini vurguladı. Gürbüz; bundan sonra da Enver Hocamızdan aldığımız görevi aynı hedefler doğrultusunda daha yukarılara çıkarmak olacaktır diyerek yeni yönetim kurulunun hayırlara vesile olmasını temenni etti.

 

Yeşilay Gebze Şubesi’nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

1-Muhammed Yasir Gürbüz – Başkan

2-Mustafa Özcan – Genel Sekreter

3-Burak Kökçü – Başkan Yardımcısı

4-Onure Bozkurt – Muhasip

5-Buse Özbey – Veznedar 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YEŞİLAY, GEBZE, ŞUBESİ’NDE, KONGRE, HEYECANI!, , , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı