Haber Detayı
01 Ocak 2019 - Salı 11:41
 
Yılbaşında Unutmadılar!
AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları yönetim yılbaşı gecesi görevde olan İlçe Emniyetini, İlçe Jandarma Karakolunu, 112 Acil Servisi ve İtfaiye Görevlilerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.
Dilovası Haberi
Yılbaşında Unutmadılar!

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Arslan ve İlçe gençlik kolları  yöneticileri yenil yılda vatandaşların güvenliği ve sağlığı için görevde olan İlçe Emniyet mensuplarını, İlçe Jandarma mensuplarını, 112 Acil Servisi görevlilerini ve İtfaiye erlerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

İlçenin refahı,huzuru ve güvenliği için her zaman telakuzda olan değerli Güvenlik ve Sağlık mensuplarımızı geçen yılda olduğu gibi bu yılda yeni yıllarını görev yerlerinde kutlamaya devam ettiklerini belirten AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca; “ Ak Genç Dilovası olarak her yıl olduğu gibi 2019 yılının ilk gününde Güvenlik güçlerimizin ve sağlık personellerimizin yeni yıllarını kutlamaya devam ediyoruz. Bizler için gece gündüz demeden ailelerinden ve kendilerinde fedakarlık yaparak mesleklerini en iyi şekilde icra eden değerli mensuplarımızı yeni yılda unutmadığımızı her zaman yanlarında olduklarını belirtmek isterim. Bu bağlamda başta Ülkemiz olmak üzere İlimize ve ilçemize yeni yılda sağlık, mutluluk ve huzur hiçbir zaman eksik olmamasını diliyorum.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılbaşında, Unutmadılar!,
Yorumlar
Haber Yazılımı