Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 20:22
 
Yıldırım Başvurusunu Yaptı
MÜSİAD Gebze Şube Başkanlığından istifa ederek Dilovası Ak parti Belediye Başkan Aday Adayı başvurusunu gerçekleştiren Nihat Yıldırım'a teşkilat binasında coşkulu kalablık sevgi gösterisinde bulundu.
Dilovası Haberi
Yıldırım Başvurusunu Yaptı

Bölgemizin birçok kesiminden Yıldırım'ın aday adaylığına destek vermek üzere Dilovası'na gelen işadamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve siyasi isimler partinin toplantı salonunu hınc hınç doldurdular. Dilovası Ak Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut'un açılış konuşması ile başlayan aday adaylığı dosya teslim töreninde Nihat Yıldırım'da uzun bir konuşma gerçekleştirdi. Dilovası Ak Parti İlçe Başkanı Osman Akbulut konuşmasında, "İlçemizde Ak Parti'den birçok arkadaşımız Dilovası'na hizmet etmek, belediye başkanı olmak üzere aday adaylığı başvurularını gerçekleştirmeye devam ediyorlar. Bugün başvuru tarihi son olarak planlamıştık. Haftasonuna kadar aday adaylarımızın tanıtımları ardından da temayül yoklamaları yapılacaktı. Ancak genel merkezimizden gelen bir haberle başvuru tarihi cuma günü mesai bitimine kadar sürecek. Cumartesi gününden itibaren aday adaylarımızla tanıtım toplantılarımız başlayacak. Bu hizmet yarışında yola çıkan tüm partili arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Seviyeli, kırmadan, üzemeden bir aday adaylığı süreci yaşayacağımızdan kuşkum yok. Nihayetinde bir kişi aday olavak. İşte o zaman partimizin tüm organları ile birlikte adayımızın çevresinde dimdik tek vücut olacağız ve Dilovası'na Ak Parti olarak yeni bir zafere imza atacağız."dedi.

BENİM BİR DERDİM VAR
Dilovası Ak Parti İlçe Başkanı Akbulut'un ardından konuşmasını gerçekleştiren Nihat Yıldırım, "Ben bu yola çıkarken bir derdim vardı. Tıp kı diğer aday adayı arkadaşlarımın dertlenmesi gibi bende dertlendim. Neydi bu derdimiz? Dilovası'nın hava kirliliği, beton yığınına dönüşmeden planlı bir kente bürünmek benim en önemli dertlerim. Söz veriyorum. Eğer Diloıvası Belediye Başkanı olursan Dilovası'nın kirli havasını soluma olayı tarihe karışacak. Bugüne kadar tüm belediye başkanlarımız bir eser bıraktı. Ercan Dalkılıç'ın en büyük eseri bir beled,iye kurup bizlerin bu belediye de halka hizmet etmesi için bir ortam oluşturdu. Halit Yaşar ilçeye suyu getirdi. Musa hocam çeşme yaptı. Cemil Yaman vekilim ilçe halkına hastane kazandırdı. Ali Toltar'da önemli hizmetler yaptı. Hepsini saygıyla selamlar halk için taş üstüne taş koymalarından dolayı öncelikle bir vatandaş olarak teşekkür ederim." dedi.

5  YIL YAPACAĞIM
 Yıldırım konuşmasında belediye başkanı olduğu takdirde bu görevi sadece 5 yıl yapacağını,sonrasında bu halk için bir şeyler yapmak isteyenlere devredeceğini de ifade etti. Yıldırım, "İş yapmak isteyen, hizmet derdi olana bence 5 yıl yeter. Kendi adıma ben bu gçrevi bir dönem boyunca yapmak istiyorum. Sonrasında kesinlikle bir dönem daha yapmayacağım. 5 yıl içinde Dilovası'nın mevcut sorunları ve beklenen hizmetleri gerçekleşir. Ben gerçekleştireceğime inanıyor kendime güveniyorum. Daha sonra bu kent için birşeyler yapmak isteyenler gelip yapmak istediklerini yapsınlar. Onların önüde açılmalı. "dedi.

Haber: Adnan Ayvaz

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yıldırım, Başvurusunu, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı