Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 15:00
 
Yıldırım hemşireleri unutmadı
Gebze Haberi
Yıldırım hemşireleri unutmadı

Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım 12 Mayıs Hemşireler Günü sebebi ile Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gebze Fatih Devlet Hastanesi ve Büyük Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten ve Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten’i Hemşireler Günü dolayısı ile ziyaret etti.

FEDAKARCA ÇALIŞTILAR

Korona virüs salgını süresince ve öncesinde, fedakârca, özveriyle ve gayretle çalışan hemşirelerin bu özel günlerini kutlayan Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım, sağlık çalışanlarının her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduğunu söyledi. Hastanesinin servislerinde çalışan hemşirelerin günlerini kutlayan Yıldırım, “Korona virüs ile mücadelede ve öncesinde en ön safta yer alan, fedakârca, özveriyle ve gayretle çalışan değerli hemşirelerimizin, 12 Mayıs Hemşireler Günü'nü kutluyorum. Bu vesileyle; kendilerini insanlığa hizmet etmeye adayan, bunun için ülkemizin ve dünyanın her köşesinde sonsuz bir sabır, özveri, gayret ve sevgiyle mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimize ve sağlık çalışanlarına can-ı gönülden teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dilerim” dedi.

SÜRECİ İYİ YÖNETTİK

Ziyaretlerinden ötürü Yıldırım’a teşekkür eden Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, “Özel günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Korona virüs sürecinde fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımızın ihtiyaçlarına elimizden geldiğince yetişmeye çalıştık. Süreci çok iyi yürüttüğümüzü düşünüyoruz. Bu süreçte Covid-19 teşhisi konulan her hastayı bulunduğu ortamdan alarak KYK yurtlarına yerleştirdik. 14 gün karantina sürecinin ardından testi negatif çıkan hastalarımızı, korunma kuralı ile evlerine göndererek virüsün yayılmasını engelledik. Bu süreçte bizlere destek olan bütün sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

UNUTMADILAR

Büyük Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten ve Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten de Nihat Yıldırım’a nazik ziyaretlerinden duydukları memnuniyet dile getirerek, “Bası n temsilcilerimiz her süreçte yanlarımızda oldu. Bu günde de bizleri unutmayarak ziyaret ettiler. Kendilerine çok teşekkür ederiz” dedi.  Gebze Fatih Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Semiha Oruç da Yıldırım’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek hemşireler adına takdim edilen çiçeği aldı. Ziyaretlere Ümit Medya Genel Yayın Yönetmeni Abbas Sır ve Yazı İşleri Müdürü Çağlar Akar da katılım gösterdi.

 

Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ile hastane hemşirelerinin Hemşireler Günü’nü kutladı.

Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım Büyük Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yönten ve Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten ile hastane hemşirelerinin Hemşireler Günü’nü kutladı.

Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım Gebze Fatih Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Semiha Oruç ile hastane hemşirelerinin Hemşireler Günü’nü kutladı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yıldırım, hemşireleri, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı