Haber Detayı
16 Nisan 2020 - Perşembe 20:09
 
Yıldırım sordu, Çiftçi müjde verdi
Çayırova Haberi
Yıldırım sordu, Çiftçi müjde verdi

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, telekonferans yoluyla basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan Çiftçi, koronavirüs salgını nedeniyle tüm kurumların iyi bir sınav vererek bazı uygulamalar yaptığını, vatandaşların da bu kurallara uyması gerektiğini kaydetti.

EKİPLERİMİZ HER AN ÇALIŞIYOR

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi salgın nedeniyle basın mensuplarıyla internet üzerinden toplantı yaptı. Başkan Çiftçi, korona virüs salgını nedeniyle yapılanları anlatırken Çayırova Belediyesi olarak iyi bir sınav verdiklerini, çalışmaların devam edeceğini, ekiplerle beraber dezenfekte çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı. Vatandaşlara da görevler düştüğünü kaydeden Çiftçi, “Vatandaşlarımız salgın nedeniyle tüm kurallara uymalı” dedi.

YILDIRIM’DAN HASTANE SORUSU

Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım’ın kendisine yönelttiği “Çayırova’da neden devlet hastanesi yok? 135 bin nüfusu olan bir yerden bahsediyoruz?” sorusu üzerine Başkan Çiftçi, “200 yataklı bir hastane yapımı en kısa zamanda başlıyor. Bunun müjdesini vereyim. İhale aşamasına gelmiştik ki salgın ortaya çıktı. Salgın sonrasında bu anlamda ciddi çalışmalar olacak. Hastane konusunda sorun ortadan kalkacak, bunu duyurayım” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yıldırım, sordu,, Çiftçi, müjde, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı