Haber Detayı
27 Nisan 2020 - Pazartesi 16:47
 
Yıldız, “Bu musibetten ders alınmalı..!”
Siyaset Haberi
Yıldız, “Bu musibetten ders alınmalı..!”

Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Reşat Yıldız gerçekleştirilen haftalık ilçe yönetim toplantısının ardından yaptığı açıklamada, “Temennimiz tüm dünyaya bela olan bu musibetten tüm insanlığın ders almasıdır” dedi.

Tüm dünyanın mücadele ettiği korona virüsten siyasette etkilendi. Virüsün Türkiye’ye gelmesinin ardından alınan önlemlerle yayılmasının önüne geçilmeye çalışıldı. Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Başkanlığı virüs tedbirleri kapsamında haftalık ilçe divan toplantısı video konferans üzerinden gerçekleştirdi. Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ercan Oğuz’un başkanlık ettiği video konferans toplantısına ilçe yöneticileri eşlik etti.

BİR AN ÖNCE SON BULSUN

İlçe yönetimi, Dilovalı vatandaşların virüs süresince sorunsuz ihtiyaçlarının karşılanması için kritik yaptı. Toplantının ardından bir açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Reşat Yıldız, “Yeniden Refah Partisi Dilovası İlçe Yönetimi olarak video konferans üzerinden toplantımızı gerçekleştirdik. Temennimiz tüm dünyaya bela olan bu musibetin biran önce son bulması ve tüm insanlığın bu musibetten ders almasıdır” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yıldız,, “Bu, musibetten, ders, alınmalı..!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı