Haber Detayı
04 Ekim 2018 - Perşembe 17:21
 
Yıldız, “Globalleşmede Sağlam Adımlar Atıyoruz”
Kastamonu Entegre 3. Global Kalite Zirvesi’nde en başarılı kalite çember çalışmalarını gerçekleştirdi. Zirvede bir konuşma yapan Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, “Dünyanın en büyük yedinci fabrikasıyız. Globalleşme yolunda sağlam adımlar atıyoruz.” dedi.
 
 
 
Gebze Haberi


Darıca Elite Hotel’de gerçekleştirilen toplantı Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız ev sahipliği yaptı. Kastamonu Entegre, firma olarak bu yıl üçüncüsünü düzenlediği kalite zirvesinde yurt içi ve yurt dışı üretim lokasyonlarında çalışanlarından oluşan on iki ekip, en başarılı ‘Kalite Çemberi’ çalışması seçilmek için KEAS 3. Global Kalite Zirvesi’nde jüri karşısına çıktı. Zirvede sunum yapan ekipler arasında Tarsus’tan Zamana Karşı, Gebze’den Presçiler ve Woodpecter, Kastomunu’dan Artfloor ve Alınteri, Tataristan’dan Nemo, Romanya’dan PB, Bulgaristan’dan Bizon ekibi, Samsun’dan Hız Tutkunları, Adana’dan Floorpan, Balıkesir’den El Ele ve A Takımı ekipleri yer aldı.

GELENEKSEL HALE GETİRDİK

Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, “Bizim bir hedefimiz vardı. Projeye 2014 yılında başladık. Kastomonu Entegre globalleşme yolunda hızla ilerliyor. Şu anda dünyanın 7. Büyük firmasıyız. Globalleşme yolunda sağlam adımlar atıyoruz. Hedefler yatırımlarla değil insanla oluyor. İnsana değer verdiğimiz ve eğittiğimiz zaman karşılığını alıyoruz. Bu kadar kısa zamanda ödül alabilmemiz gerçekten büyük bir başarı. Bizim bu şirkette yapmak istediğimiz şeffaflık. Kalite birimlerinde şeffaflık ve açıklık olmalı. Türkiye’nin en iyi ürünlerini üretiyoruz. Takım olmak çok önemli. Daha önce Türkiye tesislerine yönelik düzenlediğimiz bu etkinliğe kısa sürede yurt dışı tesislerini de katarak geleneksel hale getirdik. Kastomonu Entegre olarak dileğimiz, bize yüksek katkılar sağlayacak ve gelişmemizi sürekli sağlayacak ve gelişmemizi sürekli kılacak iyileştirme çalışmalarının tüm fabrikalarımızda hız kesmeden devam etmesidir.” diye konuştu.

KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Yıldız,, “Globalleşmede, Sağlam, Adımlar, Atıyoruz”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı