Yıldız güven tazeledi
Haber
18 Temmuz 2019 - Perşembe 09:43
 
Yıldız güven tazeledi
Birinci Kongrede derneğin başkanlığını yapan İsmail Yıldız yeniden dernek başkanı seçilerek yolda devam etti.
Dilovası Haberi
Yıldız güven tazeledi

Dilovası Taşlıçaylılar Derneği bugün 2. Olağan kongresini dernek binasında gerçekleştirdi. Kongrede tek aday olarak seçime giren ve Taşlıçaylılar derneğin başkanlığını yapan İsmail Yıldız yeniden başkan seçildi. Dernek Başkanı İsmail Yıldız yaptığı konuşmada, “Bu göreve beni yeniden layık gören üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum. Taşlıçaylılar derneğin başkanlığını üstelendim. Bu görevi birlik ve beraberlik içerisinde yürütüyoruz. Bu yönetim inşallah bir yerlerde örnek olur” ifadelerini kullandı. 120 üyenin oy kullandığı kongre sonucunda 8 yönetim kurulu üyesi seçildi.

ÖRNEK AİLEYİZ

Gerçekleşen kongreye Dilovası Belediyesi Meclis Üyeleri aynı zamanda Taşlıçaylılar derneğinin üyesi olan Mehmet Emin Aktaş ve Zeki Karataş katılım sağladı. Aktaş ve Karataş açıklamalarda bulundular. Mehmet Emin Aktaş yaptığı konuşmada, “Kongremize katılım sağlayan tüm üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum. Bugün 2. olağan kongremizi gerçekleştiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin de bildiği üzere, bizler Dilovası’nda büyük bir aileyiz örnek bir aileyiz. Taşlıçaylılar derneğinde bulunan bütün üyelerimizle hepimiz akrabayız bu olay dernekleşmenin de ötesindedir.  Amacımız birlik ve beraberliği sağlamak ve onlara destek olmak ki bunu da başarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Dernek olarak gerek yönetim kurulu üyelerimiz gerekse üyelerimizle birlikte ihtiyaçlara cevap vereceğiz” diyerek tamamladı.

ÖNCELİĞİMİZ YER ALMAK

Zeki Karataş ise yaptığı açıklamada birlik beraberliğe önem vererek, “Bizler Taşlıçaylılar olarak her zaman bir arada olduk inşallah bundan sonrada bir arada olacağız. Bizim öncelikle hedefimiz derneğimize bir yer kazandırmak bütün üyelerimizle istişare halindeyiz inşallah yakın bir zamanda derneğimize ait bir yerimiz olacak. Şimdiden hayırlı olsun” diyerek, dernek başkanı ve yönetimine başarılar diledi.

İSMAİL YILDIZ’IN YÖNETİMİ

İsmail Yıldız (başkan), Mehmet Nuri Aktaş, Sinan Karataş, Âdem Karataş, Hikmet Demir Mevlit Aydemir İsmet Karataş Metin Daşdemir Halil Duru

Yedek Liste: Hasan Dağcı İsmet Yıldız Tekin Bakır Çay Ümit Demir Musa Ateşli Şirin Karataş Bilal Aktaş Nimet Demir Fecri Aydemir Mehmet Arslan

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yıldız, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı