Haber Detayı
17 Aralık 2018 - Pazartesi 14:55
 
Yılmaz, 1 yıllık çalışmasını değerlendirdi!
Gebze Haberi
Yılmaz, 1 yıllık çalışmasını değerlendirdi!

AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz, 1 yıllık süreçte yaptığı çalışmalarla bölgemiz siyasetçileri arasına ismini altın harflerle yazdırdı.

2017 yılı Aralık ayından itibaren Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilen Yılmaz, yürüttüğü faaliyetlerle adından sıkça söz ettirerek, oturduğu koltuğun hakkını vermeyi başardı. Görevi devralma günü sene-i devriyesi münasebetiyle gazetemize açıklamalarda bulunan Başkan Yılmaz, “Geçen yıl bugün görevi devraldığımızda şahsım ve yönetimim toplantıda kendimize bir söz verdik. Gebze’de eli sıkılmamış, omzuna dokunulmamış, derdi dinlenmemiş genç bırakmayana kadar durmadan, azimle çalışmaya devam edeceğiz. Bu düsturla göreve geldiğimiz günden bu güne kadar gece gündüz demeden sahada alın terimiz, masada akıl terimizle inandığımız değerler uğruna mücadele ettik" şeklinde konuştu.

YILMAZ TEŞEKÜR ETTİ!

 "Gebze yerel gençlik muhabbetleri buluşmamızda görevi devraldığımız günün sene-i devriyesinde bizleri yalnız bırakmayan başta Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Tahir Büyükkakın ve değerli büyüklerimize teşekkür ediyorum" diyen Yılmaz, "En büyük teşekkürüm ise; kim var diye sorulduğunda sağına soluna bakmadan ben "varım" diyerek mücadelemizin en önünde yer alan ilçe yönetimime, mahalle başkanlarım ve onların kıymetli yönetimlerine ”ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılmaz,, 1, yıllık, çalışmasını, değerlendirdi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı