Haber Detayı
09 Ağustos 2018 - Perşembe 10:13
 
Yılmaz; “Kocaeli için çalışıyoruz”
AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz Ankara’dan Kocaeli’ne gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde konuşma yapan AK Partili Yılmaz, “ AK Parti Kocaeli Milletvekilleri olarak ilimiz için çalışıyoruz.” dedi.
Kocaeli Haberi
Yılmaz; “Kocaeli için çalışıyoruz”

AK Partili Yılmaz’ın ilk durağı Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy oldu. Vali Aksoy ile gündem değerlendirmesinde bulunan Vekil Yılmaz, “Güzel Kocaelimiz’e yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Kocaeli’ni yükseklere taşıyacağız.” dedi. Vali Aksoy ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Siz değerli Vekillerimiz vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorun ve taleplerini dinliyorsunuz. Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini bize iletiyorsunuz. Biz de vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda Kocaelimiz’i güzelleştiriyoruz.” diyerek AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’a teşekkür etti.

EKSİKSİZ YENİ EĞİTİM YILI

Vekil Yılmaz Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un ardından Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürümüz Fehmi Rasim Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette yeni eğitim-öğretim yılı hazırlıkları hakkında konuşan ikili eksikliklerin giderilmesi için gerekli çalışmaların başlatılacağını belirtti. İl Milli Eğitim Müdürü Çelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti diler AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’a teşekkür etti.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılmaz;, “Kocaeli, için, çalışıyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı