Haber Detayı
01 Mayıs 2017 - Pazartesi 09:46
 
Yılmazellerin mutlu günü
Gebze Haberi
Yılmazellerin mutlu günü

 

Gebze’nin tanınan ve sevilen isimlerinden biri olan Abdullah Yılmazel’in torununun sünneti Gebze’nin iş ve siyaset dünyasını buluşturdu.

Gebze’nin tanınan ve sevilen isimlerinden biri olan Abdullah Yılmazel’in torununun sünneti Gebze’nin iş ve siyaset dünyasını buluşturdu. Gebze’nin tanınan ve sevilen ailelerinden biri olan Yılmazel ailesinin sünnet düğününe Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, CHP Kocaeli Milletvekilleri Tahsin Tarhan ve Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun, CHP Gebze Eski İlçe Başkanı İsmet Kara, CHP Kocaeli Eski İl Başkanı Ferhan Şensoy, Gebze Belediyesi meclis üyeleri, GTO meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

TÜRK BAYRAKLARIYLA BAŞLADI

Yasemin ve Zafer Yılmazel’in oğulları Abdullah’ın sünnet düğünü oldukça renkli ve coşkulu başladı. Yılmazel ailesi Toprak düğün Salonu’ndaki törene ellerinde Türk bayraklarıyla ve Cumhuriyetimizin Kurucusu Atatürk’ün Kars’a gelişi için bestelenen ve söylenen “Hoş gelişler ola Mustafa Kemal Paşa” türküsü eşliğinde geldiler. Yılmazel ailesi düğüne gelen misafirlerle yakından ilgilenirken misafirler geç saate kadar süren düğün töreninde eğlenceli anlar yaşadılar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılmazellerin, mutlu, günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı