‘’Yolun sonu aydınlık’’
Haber
26 Ekim 2017 - Perşembe 11:51
 
‘’Yolun sonu aydınlık’’
GENÇ YÖNETİCİ ALİ ŞEN’DEN UMUT DOLU MESAJLAR
Spor Haberi
‘’Yolun sonu aydınlık’’

Darıca Gençlerbirliği yöneticisi Ali Şen, sarı yeşilli camiaya birlik ve beraberlik çağrısında bulunarak umut dolu mesajlar verdi. Şen, Darıca ailesi olarak kenetlendiklerini belirterek ‘’Yolun sonu aydınlık olacak’’dedi.

Darıca Gençlerbirliği’nin genç yöneticilerinden Ali Şen, gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Başarıdaki temel koşulun birlik ve beraberlikten geçtiğini savunan Şen, Darıca Gençlerbirliği Kulübü’nü ‘aile’ olarak gördüğünü söyledi. Futboldaki aidiyet duygusuna dikkat çeken Ali Şen, ‘’Futbol yöneticiliğinin bir gönül işi olduğunu düşünüyorum. Görev yaptığımız camiayı sahiplenerek gönülden çalışmak, bizi başarıya taşıyacaktır. Darıca G.B ailesi olarak; yönetimimizle, teknik heyet ve futbolcularımızla, taraftarlarımızla omuz omuza verip ilçemizin takımını iyi yerlere taşımak adına daha çok çalışmalıyız’’dedi.

‘’İYİ NİYETLİ VE FEDAKAR BİR YÖNETİMİMİZ VAR’’

Birbirinden değerli yöneticilerle aynı çatı altında çalışmaktan mutlu olduğunu belirten Şen, iyi niyetli ve fedakar bir yönetim kurulu üyelerine sahip olduklarının altını çizdi. Şen, ‘’Tüm yönetici arkadaşlarımız yeri geldiğinde ailelerinden feragat edip kulübümüzün başarısı için ciddi bir zaman harcıyorlar. Hepsi birbirinden değerli ve kalender insanlar. Maddi ve manevi verdikleri destekle kulübümüz bu liglerde parmakla gösterilen takımların başında geliyor. Aynı birlik ve beraberliğimizi devam ettirerek Darıca’mızı daha iyi yere getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın’’dedi.

‘’KARABACAK BELEDİYE BAŞKANINDAN ÇOK ÖTEDE BİRİ’’

Darıca Gençlerbirliği Onursal Şükrü Karabacak’a ayrı bir parantez açan Ali Şen, Darıca G.B’nin en büyük şansının Başkan Karabacak olduğunu vurguladı. Başkan Karabacak için ‘’Belediye başkanından çok daha ötede biri’’ diyen Şen, ‘’Sporun içinden gelen bir belediye başkanına sahip olmak Darıca G.B için büyük şans. Başkanımız bu işi gönülden yaparak maddi ve manevi desteğini esirgemiyor. Şükrü Başkan, belediye başkanı kimliğinin yanı sıra önemli bir spor adamı. Darıca ailesi olarak bu durumun kıymetini bilmeliyiz’’dedi.

‘’ESNAFLARIMIZIN MANEVİ DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ’’

Darıcalı esnaf ve iş adamlarına da mesaj gönderen Şen, ‘’Bölgemizin tek profesyonel takımı Darıca G.B’ye destek olmak herkesin boynunun borcu. Böyle konuştuğumuzda insanların aklına gelen ilk şey maddiyat oluyor. Kesinlikle bunu kast etmiyorum. Esnafımızın ve iş adamlarımızın maça gelip tribünde oturması dahi kulübümüz için çok önemli. Manevi olarak destek olmak takımımızın gücüne güç katacaktır. Darıca’mızın değerli esnaf ve iş adamlarımızın ilerleyen haftalarda duyarlılık göstereceğine inanıyorum’’dedi.

‘’YOLUN SONU AYDINLIK OLACAK’’

1-0’lık Diyarbekirspor yenilgisinin ardından takımın performansı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Ali Şen, ‘’Kesinlikle hak etmediğimiz bir yenilgi aldık. Hataları ve eksikleri önce kendimizde aramamız gerekiyor. Demek ki bir şeyleri eksik yaptık ki mağlup olduk. Fakat gerçek olan şu; kaybedilmiş hiçbir şey yok. Bu tabloyu değiştirmek kendi elimizde. 34 haftalık maratonda ve 3 puanlık sistemde çok şey değişir. Bu köprünün altından çok sular akar. Yılmadan, vazgeçmeden, pes etmeden daha çok çalışmalıyız. İnanıyorum ki yolun sonu aydınlık olacak’’dedi.

 

Darıca G.B’nin genç yöneticisi Ali Şen, Hedef Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘’Yolun, sonu, aydınlık’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı